“Eko-Park” S.A.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Eko-Park S.A. jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm deweloperskich w Warszawie. Należąca do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada S.A Spółka Eko-Park, powstała

w 1996 roku w celu realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w rejonie ulic Chodkiewicza /Rostafińskich/ Biały Kamień w Warszawie.

Eko-Park zatrudnia zespół ponad 30 osób, których umiejętności i doświadczenie zawodowe gwarantują należytą realizację inwestycji.

W ciągu ostatnich lat Spółka zrealizowała jedenaście kameralnych rezydencji parkowych.

Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie osiedle Eko-Park to jeden z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych zespołów apartamentowo – biurowych w Warszawie.

Wyjątkowa architektura osiedla i najwyższa jakość wykonania zostały docenione w licznych konkursach. Spółka jest laureatem min. nagrody „Central & Eastern European Residential Development of the year 2003” oraz laureatem Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2005 w kategorii „Jakość Obsługi Klienta”.

Obecnie Spółka Eko-Park realizuje ostatni etap inwestycji w ramach cieszącego się ogromnym powodzeniem osiedla mieszkaniowego. Kameralny kompleks Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

Eko-Park S.A została wpisana do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000034853, REGON 012389690, NIP 521-195-08-82. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 10.000.000 zł.


Mokotów uważany jest za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów i ludzi kultury. To właśnie tutaj na powierzchni ok. 19 ha powstał kompleks kameralnych rezydencji parkowych. Osiedle mieszkaniowe  Eko-Park zostało uznane za jedną z bardziej ekskluzywnych inwestycji apartamentowych w Warszawie. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie jak i stylistycznie.

Inwestycja została przygotowana z myślą przede wszystkim o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni przyrody Pola Mokotowskiego i jednocześnie łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy. Na Mokotowie znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy i punkty usługowe. Mieszkańcy osiedla, którzy chcą cieszyć się urokami życia w stolicy docenią szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji z klimatem starego Mokotowa.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u