EKOFIRMA OCHRONA ŚRODOWISKA DORADZTWO DLA FIRM

Dodaj |

O firmie

Wskazujemy jak działać zgodnie z Prawem Ochrony Środowiska, jakie dokumenty powinna posiadać Twoja firma oraz na podstawie pełnomocnictwa uzupełniamy wszystkie zaległości za Ciebie.

Czy wiesz że:
• Każda firma z oferująca usługi budowlane powinna posiadać PROGRAM GOSPODARKI ODPADAMI?
• Każda firma wykorzystująca samochód płacić OPŁATY ŚRODOWISKOWE?
• Że wystarczy wytwarzać nawet niewielkie ilości odpadów (np. opakowań, które są niemal w każdej firmie) by zaistniały obowiązki sprawozdawcze lub konieczność uzyskania odpowiednich decyzji?

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO AUDYTU ŚRODOWISKOWEGO – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i powiemy co należy uregulować. Po audycie sam zdecydujesz czy nawiązujemy współpracę by te formalności unormować. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

Zajmujemy się ochroną środowiska w firmach profesjonalnie i kompleksowo, dlatego mają Państwo pewność że uzyskane informacje będą aktualne i rzetelne. Jako firma mamy najlepsze ceny na rynku na wykonywanie różnego typu opracowań środowiskowych.

Występując w Państwa imieniu o decyzję z ochrony środowiska (jeżeli taka okaże się konieczna) prowadzimy daną sprawę od początku do końca, to my negocjujemy i uzgadniamy warunki z organami opiniodawczymi i reprezentujemy Państwa aż do momentu uzyskania pozwolenia. Tym samym Państwo zyskują czas i nie muszą wnikać w skomplikowane przepisy prawne.
Co niezwykle ważne ponosimy odpowiedzialność za sporządzane dokumenty i rozliczenia opłat, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od doradztwa – jest to o tyle istotne, że urzędowe kary za błędy w niektórych dokumentach są równe karom za ich brak.

 

Oferta

doradztwo w ochronie środowiska, ochrona środowiska, odpady, pozwolenie zintegrowane, pozwolenie na wytwarzanie odpadów, program gospodarki odpadami niebezpiecznymi, opłaty środowiskowe za korzystanie ze środowiska, raport oddziaływania na środowisko (ocena), prawo ochrony środowiska dla firm, pozwolenie na emisję do powietrza(operat), pozwolenie wodnoprawne (operat), audyt środowiskowy (ekologiczny), zezwolenie na odzysk odpadów, zezwolenie na unieszkodliwianie odpadów, zezwolenie na transport odpadów, zezwolenie na zbieranie odpadów, informacja o wytwarzanych odpadach oraz o sposobach gospodarowania odpadami, kontrola wioś, sprawozdanie odpadowe, gospodarka wodno-ściekowa

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u