EKOR PHU

Dodaj |
  • O firmie
  • Technologia
  • Oferta

Każda firma, mała czy duża, musi tworzyć swój wizerunek. Wizerunek ten zależy nie tylko od jej potencjału ekonomicznego, ale również w dużej mierze od drobiazgów – takich jak logo firmy, wizytówki, czy papier firmowy. Niecodzienną rolę odgrywają także wszelkiego rodzaju artykuły reklamowe, od najdrobniejszych po ekskluzywne i wyszukane, związane z rodzajem działalności, stanowiące niekiedy miły upominek dla Klienta, a niekiedy pełniące role swoistych talizmanów danego przedsiębiorstwa.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom od piętnastu lat oferując te materiały dbamy o to, by współpracujące z nami firmy zostały natychmiast dostrzeżone i zapamiętane, a także rozpieszczamy Klientów naszych Klientów…
Przez lata aktywności na gruncie reklamy zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw, które raz skorzystawszy z naszych usług towarzyszą nam do dziś i razem z nami się rozwijają. Powodów tej przyjaźni może być wiele: nasza elastyczność, nowoczesne spojrzenie na potrzeby reklamy, konkurencyjna cena, terminowość czy pełne zaangażowanie w sprawy klienta.
Dołącz do grona naszych przyjaciół.

Firma EKOR jest firmą rodzinną, założoną w 1976 roku.
Działalnością reklamową zajmujemy się od 20 lat, od tej pory rzetelnie śledzimy rozwój tej sfery rynku, by wciąż się rozwijać i nie pozostać ani o krok z tyłu.
Naszą specjalnością jest… wszystko, co choć odrobinę wiąże się z reklamą.

Stosowane przez nas technologie zapewniają wysoką jakość i trwałość.

W zależności od Państwa potrzeb i rodzaju wybranego artykułu stosujemy różne techniki znakowania. TAMPODRUK – najbardziej popularna technika nadruku, stosowana na wszelkiego rodzaju artykułach reklamowych, SITODRUK – druk na powierzchniach płaskich, papierach i kartonach, TŁOCZENIE na zimno i gorąco – tłoczymy głównie na wyrobach skórzanych i oprawach kalendarzy książkowych znakowanie poprzez WGRZEWANIE (flock, flex) na tekstyliach, odzieży, torbach, parasolach, flagach itp.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą klikając >>TUTAJ<<


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u