“El Hurt III” PPHU W. Panuś

Dodaj |

O FIRMIE

Początek

Przedsiębiorstwo handlowe ELHURT III w obecnej formie istnieje od 2002 roku. Inicjatorem jego powstania był p. Walenty Szymański, właściciel firmy ELHURT w Białymstoku. To właśnie Jego hurtowni zawdzięczamy nazwę i logo. Przez wszystkie lata naszej działalności zbieraliśmy doświadczenie i doskonaliliśmy jakość naszych usług. Firma rozwijała się, a wraz ze wzrostem obrotów sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę handlową, zwiększając asortyment oferowanych towarów. Jednocześnie nawiązywaliśmy nowe kontakty handlowe i podejmowaliśmy współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi (z listą naszych partnerów można zapoznać się tutaj). Coraz większa ilość towarów i rosnące zapotrzebowanie na materiały naszych klientów, spowodowały że konieczne stało się zwiększenie powierzchni magazynowej.

 

Czym się zajmujemy?

Przedmiotem naszej działalności jest hurtowy i detaliczny handel materiałami elektrotechnicznymi. Proponujemy Państwu przystępne ceny i korzystny system rabatów. W naszym asortymencie posiadamy większość dostępnych towarów związanych z branżą elektrotechniczną – od źródeł światła przez osprzęt elektroinstalacyjny, przewody i oprawy oświetleniowe po rozdzielnie i aparaturę modułową. Skupujemy i sprzedajemy materiały elektrotechniczne nowe, oraz nie używane, ale aktualnie nie produkowane. Realizujemy zamówienia na materiały trudno dostępne. Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do firm z branży elektroinstalacyjnej, jak i przedsiębiorstw poszukujących zaopatrzenia w materiały elektrotechniczne oraz klientów indywidualnych.

 

Wszystko dla klienta

W celu spełnienia oczekiwań klientów firma ELHURT III zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasi sprzedawcy doradzą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań, zarezerwują potrzebne materiały, a w razie potrzeby również wyślą bądź dowiozą zamówiony towar we wskazane miejsce. Mając podpisaną umowę z firmą kurierską jesteśmy w stanie szybko wysłać towar w każdy zakątek kraju. Dysponujemy także własnym transportem.

 

OFERTA

Firma ELHURT III oferuje państwu szeroki asortyment towarów związanych z elektrotechniką i branżą elektroinstalacyjną. Zapewniamy profesjonalną obsługę zleceń i doradztwo przy wyborze materiałów. W razie potrzeby zamówiony towar dowozimy na miejsce osobiście, bądź wysyłamy kurierem.

 

Nasza oferta obejmuje m. in. towary takie jak:

Kable i przewody, aluminiowe i miedziane

Systemy prowadzenia przewodów

Źródła światła – żarówki, świetlówki, diody LED itp.

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne i wewnętrzne

Obudowy i rozdzielnie elektryczne

Osprzęt elektryczny – gniazdka, włączniki, przełączniki itd.

Aparatura automatyki przemysłowej

Aparatura NN – styczniki, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki nadprądowe itp.

Rury elektroinstalacyjne

Trasy kablowe

Szczegóły oferty dostępne telefonicznie. W razie braku towaru w magazynie szybko i sprawnie sprowadzamy go od producenta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych dostawców.

 

PARTNERZY

W celu zapewnienia naszym klientom towarów najwyższej jakości, firma ELHURT III podejmuje współpracę z renomowanymi producentami materiałów elektrotechnicznych. Poniżej prezentujemy listę naszych partnerów.

AEP – MENNEKES AEP
ASTAT ASTAT
BAKS BAKS
BERKER BERKER
BITNER BITNER
BORPETROL BORPETROL
BRILUX BRILUX
DOSPEL DOSPEL
EL-STYK EL-STYK
ENSTO ENSTO
ES-SYSTEM ES-SYSTEM
ETI ETI
HAGER POLO HAGER
J. SŁOMCZEWSKA J. SŁOMCZEWSKA
KANLUX KANLUX
KONTAKT-SIMON KONTAKT-SIMON
MARMAT MARMAT
NKT CABLES NKT CABLES
OSPEL OSPEL
PHILIPS PHILIPS
PLEXIFORM ŚWIATŁO SYSTEM PLEXIFORM ŚWIATŁO SYSTEM
POLAM NAKŁO S.A. POLAM NAKŁO S.A.
PROMET PROMET
SCAME SCAME
SCHNEIDER ELECTRIC SCHNEIDER ELECTRIC
SEZ SEZ
SKOFF SKOFF
TELE-FONIKA KABLE S.A. TELE-FONIKA KABLE S.A.
TTPLAST TTPLAST
 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u