Elektromechanika M. Kosmala

Dodaj |

FIRMA

Firma została założona w 1983 roku. Głównym celem działalności są usługi dla ludności i firm tj. montaże, modernizacje, remonty i konserwacje silników oraz urządzeń elektrycznych o mocy od 0,05 kW do 75 kW. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia Głównego Instytutu Górnictwa w zakresie przezwajania i remontów silników przeciwwybuchowych od 1993 roku.Powaga z jaką traktowaliśmy naszych Klientów oraz profesjonalizm w wykonaniu usług dała nam szansę na współpracę z nimi od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego.Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z podmiotami w których polu działania pojawiają się urządzenie i instalacje elektryczne.Za główne cele postawiliśmy sobie pełną satysfakcję Klienta, wysoką jakość świadczonych usług, zaoferowanie najlepszej relacji Jakość/Cena oraz terminowe wykonywanie powierzonych zleceń.

 

PRZEZWAJANIE

Przezwajanie i naprawa silników elektrycznych i przeciwwybuchowych.  Wymiana uzwojeń i łożysk. Po dokonanej naprawie silnik jest malowany w oryginalnym kolorze.

 

SERWIS

Autoryzowany Serwis Wilo Polska

Remonty silników i zestawów pompowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych na bazie oryginalnych części zamiennych. Montaż i uruchamianie zestawów hydroforowych oraz przepompowni ścieków.

Autoryzowany Serwis Ebara

Remonty silników i zestawów pompowych na bazie oryginalnych części zamiennych.

Autoryzowany Serwis Vorwerk Polska

Thermomix 3300

Thermomix 21-1, 21-2

Thermomix 31

Odkurzacze VK 130, 131

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u