Elmar

Dodaj |

Firma Elmar jest przedsiębiorstwem oferującym produkty i rozwiązania BHP na obszarze całej Polski i wybranych krajach Europy. Elmar słynie z najwyższej jakości rękawic BHP, które stawiają na bezkompromisowe połączenie wygody, bezpieczeństwa i przystępnej ceny. Ponadto, Elmar oferuje automaty z artykułami BHP. To innowacyjne rozwiązanie jest rewolucją w zakresie oszczędności przemysłowych oraz skutecznemu zwalczaniu efektów nadmiernej konsumpcji i zanieczyszczaniu środowiska. Dzięki usłudze Cribspot®, udało się nam połączyć dostawę produktów, zautomatyzowany proces dystrybucji wśród pracowników oraz zdalne zarządzanie sterowaniem informatycznym.

Ponadto, system analiz BI, który generuje szczegółowe raporty daje solidną podstawę do optymalizacji planowanych zakupów produktów BHP. Oferowane automaty dostępne są na zasadach sprzedaży lub wypożyczenia (szczególnie polecana opcja dla firm, które w okresie wysokiego sezonu posiadają znacznie wyższe zapotrzebowanie na produkty BHP).

Dodatkowo, firma Elmar znana jest z wdrażania rewolucyjnej usługi, polegającej na praniu rękawic i odzieży BHP. Procedura ta pozwala zachować pierwotne właściwości nawet do kilku cykli, generując przy tym niemałe oszczędności – rozwiązanie to jest korzystne nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także ekologii. Zastosowane do prania środki chemiczne spełniają wszelkie obowiązujące normy (w tym certyfikację środowiskową ISO14001:2005). Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, który znajdą Państwo na naszej stronie.


Copyright © 2017 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u