Endo Elektronik Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • PRODUKTY
  • MARKI - SPECJALIZACJA

Endo Elektronik Sp. z o.o.

Firma istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Prowadzimy dystrybucję i serwis w Polsce , na zasadzie wyłączności, takich producentów o zasięgu światowym jak Fujinon (Japonia), Choyang Medical Industry (Korea Płd.), Wisap (Niemcy). Specjalizujemy się w aparaturze medycznej tj. endoskopach giętkich i endoskopowych systemach do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej. Naszą załogę stanowią wysokospecjalizowani pracownicy posiadający certyfikaty szkoleń w swoich specjalnościach.

FUJINON to japońska firma produkująca najwyższej jakości aparaturę endoskopową, umożliwiającą precyzyjną diagnostykę i leczenie całego przewodu pokarmowego.

Firma Fujinon ma w swojej ofercie kilka systemów wideoendoskopii różniących się parametrami technicznymi, mozliwościami diagnostycznymi oraz ceną. Ten bardzo nowoczesny i zaawansowany technicznie sprzęt umożliwia zaspokojenie różnorodnych diagnostycznych i terapeutycznych potrzeb naszych klientów.

WISAP – Niemiecka firma produkująca sprzęt do chirurgii małoinwazyjnej zlokalizowana w bawarskich Alpach. Wysoka jakość połączona jest tu z tradycją i dorobkiem naukowym niemieckich lekarzy ginekologów. Twórcą firmy i założycielem był Prof. Kurt Semm.

 

 

MYJNIE AUTOMATYCZNE – Choyang Medical Industry

Uniwersalne myjnie endoskopowe dla wszystkich typów endoskopów giętkich przeznaczonych do dezynfekcji przez zanurzenie w płynach dezynfekujących. Myjnie posiadające w pełni zautomatyzowany proces mycia i dezynfekcji endoskopów, pracują w oparciu o środki dezynfekujące różnych producentów dostępnych na rynku.

 

KATALOG PRODUKTÓW:

Gastroskopy G3 i G5 (seria 201 i 250)

Kolonoskopy G3 i G5(seria 201 i 250)

Duodenoskopy G5(seria 250)

Bronchoskopy Seria 270

Procesory EVE 200

Procesory EVE 400 i EVE 500 (HDTV)

Gastroskopy G5(Seria 450)

Kolonoskopy G5(seria 450)

Duodenoskopy G5(seria 450)

Bronchoskopy Seria 470

Gastroskopy seria Z(optyczne)

Kolonoskopy seria Z(optyczne)

Double Balloon- Pompa

Bronchoskopy seria 120(optyczne)

Źródła Światła(do aparatów optycznych)

Gastroskopy G8 (seria 530 i 590)

Kolonoskopy G8 (seria 530 i 590)

Monitory

Myjnie automatyczne

Duodenoskopy G5

Aparaty Ultrasonograficzne

Procesor Ultrasonograficzny

Akcesoria

 

więcej…

Specjalizujemy się w aparaturze medycznej tj. endoskopach giętkich i endoskopowych systemach do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej. Naszą załogę stanowią wysokospecjalizowani pracownicy posiadający certyfikaty szkoleń w swoich specjalnościach.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u