ENERGO-TERM TECHNIKA GRZEWCZA

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O Nas
  • Oferta

Doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat to nie tylko budowa systemów grzewczych, ale także utrzymanie tych systemów w ruchu. ENERGO-TERM Technika Grzewcza prowadzi SERWIS KOTŁOWNI dużej mocy pracujących w oparciu o palniki gazowe, olejowe, biogaz. Specjalizujemy się w obsłudze serwisowej palników m.in. takich firm jak: OILON, WEISHAUPT, GIERSCH. Okresowe przeglądy palników oraz ich kalibracja w oparciu o analizę spalin to podstawa prawidłowej ich pracy.

Nowoczesna kotłownia to nie tylko sieć hydrauliczna, ale przede wszystkim układ automatycznej regulacji odpowiednio sterujący jej pracą. Systemy automatyki i zabezpieczeń tworzone przez ENERGO-TERM Technika Grzewcza pozwalają na efektowną pracę kotłowni, a w przypadku wystąpienia usterki – na szybką jej identyfikację i usunięciem zaistniałej awarii.m

 

ENERGO-TERM Technika Grzewcza to firma z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w budowie instalacji i kotłowni. Wieloletnia współpraca m.in. z VIESSMANN to realizacja kotłowni o profilu przemysłowym, ale także małych obiektów opartych o wiszące kotły dwufunkcyjne.

 

Wysoka jakość świadczonych przez ENERGO-TERM usług zdobyła uznanie wśród kooperantów, czego dowodem są przyznawane certyfikaty i dyplomy…

Misją firmy ENERGO-TERM Technika Grzewcza jest propagowanie nowoczesnych systemów grzewczych.

Ofertę firmy stanowią kotłownie wodno-parowe opalane olejem, gazem i biogazem oraz systemy uzdatniania wody. Proponowane rozwiązania techniczne cechuje optymalny dobór urządzeń i automatyki, zgodnie z wymogami procesów technologicznych oraz możliwościami finansowania Inwestorów.

ENERGO-TERM Technika Grzewcza oferuje pełny zakres usług: od fazy projektowania przez wykonawstwo, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serwis to nieodłączny aspekt użytkowania kotłowni. Ponieważ kotłownie coraz częściej pracują przez cały rok z racji przygotowywania C.W.U. utrzymanie ich w odpowiednim stanie technicznym jest podstawą ich efektywnego działania. Wykwalifikowana i doświadczona kadra serwisowa ENERGO-TERM Technika Grzewcza to gwarancja najwyższej jakości usług. Wykonujemy prace serwisowe oraz przeglądy techniczne palników małej, średniej i dużej mocy zasilanych gazem, biogazem, olejem opałowym.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u