ENGER – Robert Kwiecień

Dodaj |

O firmie

Nasza firma jest generalnym dystrybutorem okuć marki TUPAI, WB, ATZ, DUCASSE w Polsce. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową, także za pośrednictwem sklepu internetowego. W klamki i inne okucia drzwiowe zaopatrujemy największych producentów stolarki drzwiowej, zakłady stolarskie jak również salony sprzedaży. Oferowane przez nas klamki drzwiowe i okienne są produkowane według najwyższych światowych standardów przez czołowych europejskich projektantów w dziedzinie wystroju wnętrz. Funkcjonalne, a zarazem stylowe klamki tworzone są z wysokiej jakości materiałów, aby każdy z Państwa przez wiele lat mógł cieszyć się przyjemnością ich użytkowania.

 

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy bogatą w klamki i inne okucia drzwiowe. Klamka jest niezbędnym wykończeniem wszelkich pomieszczeń w domu jak i na zewnątrz, warto zatem dopasować styl klamki do reszty drobiazgowo dopracowywanych szczegółów estetycznych. Różnorodność kształtów i kolorów stwarza możliwość dobrania klamek, zawiasów i odbojników do pozostałych elementów wystroju wnętrza.
Wśród naszych akcesoriów znajdą Państwo klamki pochodzące od znanych producentów TUPAI, WB, ATZ, HOPPE. Nasza oferta zawiera także klamki okienne firm TUPAI i HOPPE, okucia do systemów przesuwnych ze szkła, drewna oraz profile aluminiowe marki DUCASSE.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u