“Erika” F.H.U Stanisław Stojak

Dodaj |

.

Oferta firmy: www.erika.bushandel.pl

O Firmie

Firma handlowo-usługowa ERIKA obecna jest na rynku od 1990 r. Podstawową działalnością firmy jest sprowadzanie autokarów z zagranicy i remonty generalne autobusów wszystkich marek.

Specjalizujemy się w odbudowie autobusów Autosan H9-21 i H10. Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje solidność i fachowość oferowanych usług. O sile przedsiębiorstwa stanowią też szerokie kontakty w kraju i zagranicą oraz solidne zaplecze administracyjno-techniczne.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży autokary sprowadzone z zagranicy marki: setra, bova, van hool, neoplan, mercedes, renault, scania, man, iveco.
Oferujemy cotygodniowe dostawy nowych autokarów.

W naszej firmie istnieje też możliwość zamiany autokaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Usługi

Firma Erika oferuje Państwu wysokiej klasy autokary turystyczne i busy przystosowane do przewozów pasażerskich w kraju i za granicą.

Nasze nowoczesne i w pełni wyposażone autokary i busy zapewnią panstwu bezpieczną i przyjemną podróż. Udostępniamy je wraz z kierowcą na przejazdy okolicznościowe, wycieczki szkolne, przewozy dla zakładów pracy oraz na pielgrzymki.

Oddajemy do państwa dyspozycji:
– autokar na 50 miejsc – BOVA FUTURA
– autokar 51 miejsc – SETRA 315 HD
– bus 9-osobowy – VOLKSWAGEN CARAVELLE

Staramy się by nasza oferta była coraz atrakcyjniejsza i dopasowana do państwa potrzeb i wymagań. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u