“Esgum” Wytwórniwa Artykułów z Gumy

Dodaj |

Firma ESGUM istnieje od 1958 roku. Z początkowej działalności usługowej, zakład przebranżowił się w firmę produkcyjną. Już od wielu lat specjalizujemy się w regeneracji oraz produkcji wałków, rolek, bębnów mających zastosowanie w przemyśle poligraficznym, drzewnym, meblowym, papierniczym, spożywczym, tekstylnym, metalowym oraz opakowań.

 

Dodatkowo zajmujemy się regeneracją kół jezdnych gumowych oraz poliuretanowych.

Gwarancją wysokiej jakości usług oraz produkcji w naszym zakładzie są:

ponad 50-letnia tradycja

stosowanie nowoczesnych i zaawansowanych technologii

systematycznie szkoleni pracownicy z wieloletnim stażem

rozbudowany park maszynowy

własne laboratorium

 PRODUKCJA

W swojej działalności zajmujemy się produkcją kompletnych wałków pod zamówienie klienta. Nowe wałki produkujemy we własnym zakresie od początku do końca. Po wykonaniu rdzenia metalowego piaskujemy go, nawijamy odpowiednio dobraną mieszanką, wulkanizujemy, szlifujemy, polerujemy, badamy jakość oraz pakujemy gotowy produkt.

Na życzenie klienta oprawiamy wykonane u nas wałki w łożyska bądź tulejki, dzięki czemu wałki są gotowe do użycia bezpośrednio po dostarczeniu.

Produkujemy również wałki metalowe: ze stali zwykłej, szlachetnej, chromowane (technicznie lub natryskowo), ceramiczne, duktory wodne i farbowe.

Wszystkie wałki wykonujemy według własnej dokumentacji technicznej lub dostarczonej przez klienta.

Nasza dokumentacja liczy kilka tysięcy kompletnych rysunków wykonawczych, codziennie jest powiększana i aktualizowana, co pozwala nam na odpowiedzialne wykonywanie wałków do bardzo szerokiej gamy maszyn przemysłowych.

 REGENERACJA

sposobem na znaczną redukcję kosztów produkcji.

W obecnych czasach niemal każda firma poszukuje możliwości obniżenia kosztów produkcji. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom rynku firma nasza coraz dynamiczniej dociera do różnego rodzaju potencjalnych klientów z terenu całej Polski, a także z zagranicy. Po regeneracji otrzymujecie Państwo produkt niczym nowy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Każdy wałek jaki dostajemy do regeneracji jest w pierwszej kolejności starannie sprawdzany pod kątem stopnia zużycia aby wyeliminować bezsensowną regenerację wałków zbyt mocno zniszczonych. Na specjalnie do tego celu przystosowanych maszynach sprawdzamy średnice czopów na których osadzone są łożyska lub tulejki, badamy bicie promieniowe, grubość rdzenia metalowego itdâ?| Dopiero po pozytywnym przejściu testów początkowych wałek otrzymuje status “nadający się do regeneracji” i trafia na zakład produkcyjny.

Możliwości naszego zakładu pozwalają na regenerację od niewielkich rolek aż po wały o średnicy 660 mm i długości całkowitej 3000 mm.

W celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką naszego zakładu zapraszamy do zakładki “Produkcja”

SZLIFOWANIE

Firma nasza świadczy także usługi samego szlifowania powierzonych wałków.

Dzięki wielu szlifierkom wyposażonym w pełen zestaw wymiennych ściernic poradzimy sobie z prawie każdym materiałem.

Nie straszne są nam guma, poliuretan, metal, chrom techniczny czy nawet ceramika natryskowa.

Maksymalne parametry wałka jaki możemy przeszlifować to :

Długość : 3000mm

żrednica : 660mm

Waga : 1000kg


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u