Euro-Hak Krzysztof Flisiński

Dodaj |
  • O firmie
  • Wypożyczalnia przyczep
  • Haki holownicze
  • Działolność produkcyjna

EURO-HAK jest przedsiębiorstwem prywatnym, działającą na rynku od 1984 r. Zajmujemy się działalnością produkcyjną i usługową.

Świadczymy usługi w zakresie:

– montażu haków holowniczych

– wypożyczania przyczep towarowych

– montażu bram i drzwi przeciwpożarowych

Działalność produkcyjna to:

– produkcja urządzeń do pakowania drzewek i stojaków do choinek

– produkcja specjalistycznych przyczep towarowych

– kowalstwo artystyczne i produkcyjne – stoliki, krzesła i ławy z prętów giętych, kraty, stelaże.

W ofercie posiadamy prawie 50 przyczep towarowych, jedno i dwuosiowych, krytych lub otwartych oraz lawet. Przyczepy mają różne wymiary, co umożliwia dokładne dopasowanie do potrzeb Klienta.Dokładne charakterystyki >>TUTAJ<<

Firma specjalizuje się w montażu haków holowniczych od kilkunastu lat. Montujemy praktycznie każdy rodzaj haka do wszystkich marek samochodów. Współpracujemy z czołowymi producentami na rynku, toteż asortyment jest dostępny w bardzo krótkim terminie.

Brink/Thule:

Westfalia:

Firma EURO – HAK posiada specjalistyczny park maszynowy – tokarnie, frezarki, prasy hydrauliczne. Stale zatrudniamy 15-20 wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy w stanie wykonać zamówienia seryjne jak i jednostkowe.

Dom i ogród, konstrukcje stalowe, przyczepy towarowe

Oferta niniejsza dotyczy urządzeń do pakowania drzewek, stojaków choinkowych oraz innych powiązanych narzędzi które wykonujemy. Jest to produkcja, którą rozprowadzamy na rynku polskim oraz, poprzez zagranicznych partnerów, na rynkach Unii Europejskiej. Możliwe jest również uruchomienie produkcji innych wyrobów, zarówno konstrukcji własnej jak i według dostarczonych projektów. Nasza aktualna oferta jest dostępna w serwisie Allegro. >>KLIK<<

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u