“Eurodach” Wrzeszczyńska Beata i Wrzeszczyński Jarosław

Dodaj |

O FIRMIE

EURODACH powstał w 1993 roku. W ciągu wielu lat działalności wypracował sobie mocną i ugruntowaną pozycję na rynku. Hurtownia od początku specjalizuje się w dystrybucji materiałów i narzędzi dla dekarzy. Doświadczenia zdobyte w ciągu lat zaowocowały uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz profesjonalistów z branży dekarskej. Liczne grono zadowolonych nabywców daje nam poczucie satysfakcji z pracy, którą wykonujemy z prawdziwą pasją. Co nas wyróżnia, że mówią o nas niezwykła hurtownia?

 

Produkujemy narzędzia dekarskie

Zaginarka ZED 2000Od 2003 produkujemy profesjonalne narzędzia i maszyny dekarskie. Wyroby są na bieżąco modernizowane i modyfikowane zgodnie z opiniami i sugestiami dekarzy, którzy ich używają. Swój obecny kształt i funkcjonalność nasze produkty zawdzięczają dobrej współpracy z dekarzami. Jesteśmy właścicielem patentu na zaginarkę dekarską ZED-2000.

Prawdopodobnie jesteśmy największą hurtownią okien dachowych w Polsce

Wiele lat temu postawiliśmy na współpracę z firmami handlowymi i firmami wykonawczymi. Skoncentrowaliśmy się na prawdziwie hurtowej sprzedaży i kompleksowej obsłudze firm. Dzięki naszym klientom staliśmy się czołowym centrum dystrybucji okien dachowych Velux, RoofLITE i Fakro. To Eurodach zrealizował jedną z największych na świecie inwestycji w oknach dachowych na jeden obiekt – sprzedaliśmy 362 okna dachowe Velux na Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie. Mamy najlepiej zaopatrzony w okna dachowe magazyn w województwie mazowieckim, a dzięki dużej liczbie samochodów dostawczych docieramy szybko w najdalsze zakątki Mazowsza.

Zaopatrujemy w materiały dachowe firmy handlowe i wykonawcze

Dla wygody naszych klientów posiadamy szeroki asortyment akcesoriów dachowych, systemów rynnowych oraz foli dachowych. W krótkim czasie i na doskonałych warunkach handlowych dostarczamy kompletne rozwiązania do wykonania pokrycia dachowego. Jesteśmy partnerem handlowym renomowanych firm producenckich: Velux, RoofLITE, Fakro, Plastmo, Wavin, Gutta, Lemar, Lindab, Wienerberger, Koramic, Ytong, Silka, Isover, Creaton i in.

Jesteśmy znani w Polsce i za granicą

Od 2005 r. wystawiamy się ze swoimi produktami na MTP Budma oraz na innych targach i wystawach krajowych i zagranicznych.

Wspieramy dekarzy

Od lat mocno angażujemy się (także finansowo) w działania PSD – m.in. sponsorowaliśmy Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Krakowie w 2006 r.

Organizujemy własne programy lojalnościowe dla wykonawców

We współpracy z producentami prowadzimy szereg akcji szkoleniowych oraz podnoszących jakość pracy dekarzy:

– wyposażamy ekipy dekarskie w profesjonalne narzędzia,

– zaopatrujemy wykonawców w ubrania robocze,

– szkolimy w zakresie zabezpieczeń do prac na wysokościach,

– szkolimy w praktycznym wykorzystaniu narzędzi dekarskich, – dla 10 osób ufundowaliśmy kursy zawodowe z zakresu dekarstwa.

Pomagamy wykonawcom

Ekipy stale współpracujące z Eurodachem otrzymują karty rabatowe umożliwiające korzystanie ze zlokalizowanej na naszym terenie wypożyczalni sprzętu budowlanego, która dysponuje rusztowaniami samojezdnymi i klasycznymi, ogrodzeniami, podnośnikami, betoniarkami i in.

Pomagamy innym

Nasza firma aktywnie działa na rzecz potrzebujących. Pomagamy dzieciom, bezdomnym z Markotu, wspomagamy schroniska dla zwierząt. Tradycją jest coroczna kwesta na rzecz WOŚP. Od dwóch lat sponsorujemy drużynę piłkarską GKS Ryś Laski.

W firmie panuje rodzinna atmosfera

W nasz kalendarz na stałe wpisały się pikniki, spotkania z dekarzami, dostawcami i odbiorcami. Także w roku 2008 po raz kolejny spotkaliśmy się na Mazurach (zapraszamy do działu Prasa o Nas). Od 15 lat posiadamy znaczącą pozycję na rynku budowlanym. EURODACH jest postrzegany jako profesjonalna firma świadcząca usługi najwyższej jakości, solidna wobec klientów i dostawców. Nasz rozwój jest możliwy wyłącznie dzięki współpracy z naszymi klientami i dostawcami, owocnej dla obu stron. Dziękujemy im za to.

Tych zaś, którzy nas jeszcze nie znają – zapraszamy, wypróbujcie nas.

 

PRASA O NAS

PRASA O NAS – kliknij

 

OFERTA

W skład szerokiego asortymentu towarowego dostępnego w naszej ofercie wchodzi wiele liczących się i godnych polecenia firm. Dzięki temu mają Państwo możliwość swobodnego, popratego właściwą jakością i ceną wyboru.

W przypadku zamówień oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub zapraszamy do naszej siedziby osobiście. Nasi handlowcy służą radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii oraz rozwieją wszelkie wątpliwości towarzyszące zakupowi odpowiednich materiałów.

Wszystkie towary sprzedajemy w cenach producenta, a przy większych zamówieniach i stałej współpracy proponujemy korzystne rabaty cenowe.

Lista naszych głównych partnerów handlowych:

MATERIAŁY BUDOWLANE:

POKRYCIA DACHOWE – kliknij

OKNA DACHOWE – kliknij

IZOLACJE – kliknij

RYNNY – kliknij

 

MASZYNY NARZĘDZIA DEKARSKIE:

ZAGINARKA ZED 2000 – kliknij

ZAGINARKA ZED 3000 – kliknij

NARZĘDZIA RĘCZNE – kliknij

WYCIĄGARKI LINOWE – kliknij

 

OBRÓBKI BLACHARSKIEkliknij

 

 

 

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u