F.H.U. AKSOL Jakub Soliński

Dodaj |

O firmie

F.H.U “AKSOL” to mała, rodzinna firma, której działalność rozpoczęła się w czerwcu 1987 roku.

Na początku znani jako sklep “Kornik” zajmowaliśmy się sprowadzaniem i sprzedażą luster oraz wyrobów z drewna.

Na podstawie sugestii naszych Klientów poszerzyliśmy asortyment o wyroby ceramiczne, jednocześnie stale powiększając wybór elementów drewnianych.

W latach 90-tych, na skutek zmieniającego się zapotrzebowania, do sprzedaży wprowadizliśmy pierwsze okucia meblowe. Równolegle wyroby ceramiczne zastąpiliśmy pojawiającymi się na rynku wyrobami z plastiku stanowiącymi modne wówczas wyposażenie kuchni i łazienek.

Kolejne lata to stałe powiększanie asortymentu w zgodzie z pojawiającymi się trendami, nowoczesnymi technologiami, a przede wszystkim potrzebami naszych Klientów.

Obecnie podstawę naszej oferty stanowi szeroka gama nowoczesnych akcesoriów meblowych, okuć budowlanych oraz duży wybór elementów wyposażenia kuchni i łazienek.

 

Oferta

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór akcesoriów meblowych, okuć budowlanych oraz wyposażenia wnętrz. Jeśli poszukują Państwo nowych uchwytów do szafy lub regału, chcą wymienić zepsuty zamek lub klamkę czy też nowocześnie i praktycznie wyposażyć kuchnię lub łazienkę to w naszym sklepie na pewno znajda Państwo to, czego potrzebują.

Chętnie również postaramy się zrealizować zamówienia indywidualne i nietypowe na produkty nie znajdujące się w bezpośredniej sprzedaży sklepu.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, a także do Przedsiębiorstw zajmujących się produkcją mebli lub wykańczaniem wnętrz.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u