F.P.H. Chle-Mar

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O FIRMIE
  • OFERTA
  • DOSTAWA

Firma Chle-Mar

jest kompleksową hurtownią artykułów metalowych, działającą na rynku od ponad dziesięciu lat. W chwili obecnej z powodzeniem działamy na terenie całej Polski jak również poza granicami naszego kraju. Zawsze stawialiśmy na rozwój naszej firmy, tak aby zapewnić kompleksową obsługę zarówno hurtowni jak i odbiorców detalicznych. Długoletnie kontakty z producentami pozwoliły nam zaoferować jedne z najniższych cen na rynku.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta okaże się dla Państwa interesująca i przyczyni się do nawiązania współpracy. Sprzedaż prowadzimy na miejscu jak również dostarczamy towar własnym transportem i firmami spedycyjnymi.

Chle-Mar to firma, która spełnia wszystkie wymagania swoich klientów! Każdy klient jest dla nas ważny!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Armatura

Artykuły elektryczne

Artykuły malarskie

Artykuły metalowe

Artykuły ochronne spawalnicze

Artykuły ogrodnicze

Artykuły różne

Artykuły ścierne

Drabiny

Elektronarzędzia

Narzędzia motoryzacyjne

Narzędzia ręczne

Nowe

Pianki, silikony, kleje

Systemy wentylacyjne i dachowe

Zamocowania

Łańcuchy i liny

więcej…

Zapewniamy szybką dostawę kurierem na terenie całego kraju.

Przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00 towar zostanie dostarczony następnego dnia roboczego. Zapewniamy darmową wysyłkę przy zamówieniach na kwotę powyżej 600 zł netto. Zamówienia na kwotę poniżej 600 zł netto wysyłamy na koszt klienta 15,00 zł za każdą paczkę do 30 kg.

Dotyczy to jedynie przesyłek o długości nie większej niż 2 metry. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Przy dużych lub ciężkich produktach szczegóły wysyłki ustalane będą indywidualnie.

Każde zamówienie można złożyć:

telefonicznie: 12 270 40 22

FAXem: 12 270 40 22 wew. 24

mailem: hurtownia@chle-mar.pl

za pomocą strony internetowej.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do zaokrąglenia ilości zamówionych towarów do pełnych opakowań. O powyższym fakcie zostaną Państwo wcześniej poinformowani.

Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u