Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Cele wypracowane przez Faber

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. zajmuje się produkcją, rozwojem i sprzedażą wysokiej jakości dekoracyjnych osłon przeciwsłonecznych takich jak: rolety materiałowe, rolety rzymskie, żaluzje plisowane, żaluzje poziome (weneckie), żaluzje pionowe (wertikale) oraz zasłony panelowe.

Działamy w kulturze, w której jakość, nowe pomysły i proces wytwarzania produktów są najważniejsze; gdzie wymagana jest elastyczność i skuteczność działania.

Misją firmy jest dostarczanie pierwszej klasy porduktów oraz usług w branży osłon okiennych. Produkty marki Faber wykonywane są dokładnie na wymiar, co stanowi silny argument konkurencyjności przy optymalizacji kosztów.

Hunter Douglas Fabrication chce być bardziej profesjonalnym i kompetentnym dostawcą osłon okiennych po to, aby nasz klient postrzegał nas jako najbardziej pożądanego partnera w biznesie.

Głównym celem firmy Hunter Douglas Fabrication jest stanie się najlepszym dostawcą osłon okiennych w obsługiwanym segmencie rynkowym poprzez ciągły i systematyczny rozwój oraz usprawnienia działania organizacji zmierzającym do osiągnięcia dużo lepszych wyników niż konkurenci.

Podstawą osiągnięcia powyższych celów jest stworzenie atrakcyjnego środowiska pracy, gdzie kultura organizacji opiera sie na zaangażowaniu, dumie i chęci działania.

Naszym klientom oferujemy wrażenia związane z wysoką jakością, funkcjonalnością, estetyką i elegancją naszych wyrobów. Chcemy również zachęcić do współpracy nowych partnerów oraz rozwijać współpracę z już istniejącymi.

Współpraca z firmą Faber to niewątpliwa przyjemność.

 

Produkty

– Rolety materiałowe

– Rolety rzymskie

– Zasłony panelowe

– Żaluzje pionowe

– Żaluzje poziome

– Żaluzje plisowane

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u