“Faber” Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

FIRMA

Na rynku wiele firm informuje Państwa o tym, że są w stanie zrealizować każde zamówienie związane z meblami. To duże wyzwanie – ale czy możliwe do realizacji ? My nie jesteśmy w stanie zrealizować każdego zamówienia. Realizujemy zamówienia tylko w kierunkach, w których mamy Państwu do zaproponowania odpowiednie naszym zdaniem korzyści. Podczas realizacji których jesteśmy w stanie wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenie. Owszem realizujemy nowe wyzwania bo chcemy się uczyć ale zawsze jest to związane z naszymi głównymi działami. Poświęcamy nasz czas na pogłębianie swojej wiedzy w konkretnym kierunku. Przede wszystkim jest to wiedza praktyczna nie teoretyczna.

KADRA

Nasze działy nie są podzielone tylko na naszej stronie internetowej. W rzeczywistości każdy z działów ma swojego lidera i zespół który zdobywa doświadczenie w danej branży. Staramy się robić tylko takie realizacje w których obydwie strony mają korzyści – nie zawsze tylko finansowe, ale wtedy chcemy być traktowani jako partnerzy, inaczej nie wychodzi. Zależy nam na efekcie końcowym, nie tylko na zyskach.

PRODUKTY

Każdy z naszych działów ma w swojej ofercie produkty, które wyróżniają nas wśród ich ogromnej ilości na rynku. Cały czas szukamy nowych materiałów, rozwiązań technicznych i stylistycznych w kraju i zagranicą, dzięki którym nasz produkt finalny będzie inny, ciekawszy, bardziej praktyczny.

Zapraszamy do współpracy!

 

Oferta

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na poszczególne strony :

     

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u