Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.

Dodaj |

O nas

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od ponad 50 lat i jest jednym z wiodących producentów urządzeń gastronomicznych do termicznej obróbki żywności, a zwłaszcza na wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, stołówkach i innych punktach zbiorowego żywienia.

Kromet to urządzenia gastronomiczne i wyposażenie gastronomii w urządzenia kuchenne najwyższej jakości!

Długoletnia działalność, zdobyte przez ten czas doświadczenie, wprowadzone nowe konstrukcje i technologie wytwarzania zapewniają nam coraz to większą rzeszę klientów, którzy mobilizują nas do jeszcze większego wysiłku, aby zapewnić wszystkim naszym odbiorcom szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, zwiększonych parametrach eksploatacyjnych i energooszczędnych a także dających możliwość utrzymania wysokich standardów higienicznych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej i posiadają znak CE a także, dla tych urządzeń gdzie jest to konieczne, atesty Instytutu Nafty i Gazu /znak bezpieczeństwa „B”/, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Wprowadzone i realizowane w Fabryce procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 gwarantują, że wszystkie w/w wymienione elementy muszą być spełnione.

Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej pragniemy, aby także Państwo mogli skorzystać z naszych urządzeń i wyposażyć lub zmodernizować swoją kuchnię, co w konsekwencji przyniesie wymierne efekty ekonomiczne.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia zasilane energią elektryczną jak i też gazem, m.in.:

trzony kuchenne,

piekarniki,

patelnie,

kotły warzelne,

taborety podgrzewcze,

frytkownice,

płyty do grilowania.

 
 

 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u