Fabryka Mebli Tapicerowanych “Alwes”

Dodaj |

O Firmie

Firma Alwes istnieje na rynku mebli tapicerowanych od 1985 roku. W pierwszych latach swojej działalności, funkcjonowała jako jeden z wielu niewielkich zakładów tapicerskich położonych w okolicy Swarzędza a produkcja obejmowała niewielką ilość modeli mebli.
Od początku istnienia na rynku ambicją właściciela – Aleksandra Wesołowskiego było tworzenie mebli tapicerowanych wysokiej jakości i odróżniających się od konkurencji przede wszystkim niebywałą wygodą.
Przez lata działalności, Alwes ugruntował swoją pozycję na rynku meblowym. Intensywny rozwój Firmy nie zmienił zasad jakimi kierował się Właściciel – wysoka jakość, wygoda i profesjonalizm.
Starannie dobierana grupa specjalistów, czuwa nad tym, aby zapewnić najwyższy komfort oraz zagwarantować solidne i trwałe meble tapicerowane.
Dbałość o detale i zaangażowanie jakimi są otaczane meble Alwes sprawiają, że Firma zyskała już duże uznanie wśród klientów.

Solidność, rzetelność i ciekawy design sprawiły, że w ofercie Alwes pojawia się coraz więcej nieprzeciętnych modeli w bogatej palecie kolorystycznej oraz urozmaiconym wzornictwie.
Jakość mebli i profesjonalizm firmy Alwes zostały przyjęte z entuzjazmem na rynku krajowym i zagranicznym.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i aktualną ofertą mebli tapicerowanych firmy Alwes.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u