Fabryka Urządzeń Pralniczych „PRAL-TECH” IMESA POLSKA SP. Z O.O.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Doradztwo techniczne

Przedstawiając Państwu ofertę naszej firmy postaramy się przekonać Państwa, że FABRYKA URZĄDZEŃ PRALNICZYCH „PRAL-TECH” IMESA POLSKA SP. Z O.O. to najlepszy wybór w tej branży w Polsce.

Doświadczenie w produkcji, sprzedaży i naprawach, profesjonalna kadra jak również wysokiej klasy urządzenia, pozwalają przedstawić Państwu doskonała ofertę, szeroki wybór urządzeń oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wierzymy, że gwarancją niezawodności działania oraz niskie koszty eksploatacji przekonają Państwa do wyboru naszych produktów. Jakość produktów dostarczanych przez PRAL-TECH została potwierdzona licznymi certyfikatami, a dział obsługi klienta zawsze służy fachową radą i pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Kierując się zasadą, iż jednym na naszym głównych celów jest określanie jak najlepszych sposobów spełnienia potrzeb naszych Klientów, jesteśmy do Państwa dyspozycji, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Przedmiotem działalności Fabryki Urządzeń Pralniczych PRAL-TECH jest produkcja i dystrybucja urządzeń pralniczych w Polsce. PRAL-TECH to nowocześnie zorganizowana firma, która do współpracy wybrała światowego lidera rynku produkcji sprzętu pralniczego – włoską firmę IMESA. Strategicznym celem PRAL-TECH jest dostarczanie wyrobów spełniających wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze zadania wykonujemy terminowo, rzetelnie oraz fachowo.


W swojej ofercie Firma posiada:

– pralnice – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

– urządzenia piorące – pralnico-wirówki – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

– prasownice/magle – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

– urządzenia suszące – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

– wirówki pralnicze – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

– urządzenia pomocnicze (regały, wózki, stoły) – aby zobaczyć szczegółową ofertę >>KLIKNIJ<<

Oferujemy doradztwo techniczne w całym zakresie pralnictwa. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kompleksową, fachową i miłą obsługę, nieodpłatne dostawy oraz uruchomienie. Szkolenie personelu i wydawanie zaświadczeń o odbytym szkoleniu. Profesjonalny serwis oraz ponad 20 letnie doświadczenie w naprawach i remontach urządzeń pralniczych.

Pełny serwis urządzeń pralniczych

– naprawy bieżące

– remonty kapitalne

– doradztwo techniczno – kasacyjne

Szybką wysyłkę pełnego asortymentu części zamiennych do wszystkich typów urządzeń pralniczych


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u