FARMAPOL Sp. z o.o. Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny

Dodaj |

O FIRMIE

FARMAPOL Sp. z o.o. TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Spółka FARMAPOL działa w branży farmaceutycznej już blisko 70 lat.

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tradycji i doświadczenia oraz połączeniu ich z najnowszą wiedzą i standardami technologicznymi od lat z sukcesem funkcjonujemy na polskim rynku farmaceutycznym.

Opinię odpowiedzialnego i rzetelnego partnera w biznesie potwierdza fakt, iż Firma co roku jest laureatem programów Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidny Partner.

Oferta handlowa Firmy obejmuje produkty lecznicze oraz suplementy diety. Wytwarzamy i sprzedajemy również surowce farmaceutyczne oraz świadczymy usługi z zakresu produkcji kontraktowej.

Nasze wyroby cieszą się uznaniem zarówno pacjentów jak i specjalistów z dziedziny medycyny i farmacji. Niektóre z nich: Topinulin®, Klarin® Aktiv, Kalivit, Kardiostabil zostały laureatami takich nagród jak „Teraz Polska”, „Złoty Lek”, „Ziołowy Oskar”, „Złoty Otis”, „Nagroda Profesorów Farmacji” i inne.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości, innowacyjne i skuteczne. Współpracujemy także z renomowanymi ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą.

Dbałość o najwyższe standardy jakości zaczyna się już na etapie wyboru dostawców surowców produkcyjnych.

Produkcja produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych odbywa się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice). Posiadamy certyfikat GMP, który jest gwarancją stałej i ścisłej kontroli wszystkich etapów powstawania produktów leczniczych.

Wdrożony system HACCP gwarantuje bezpieczeństwo procesu produkcyjnego suplementów diety, ale również procesu pozyskiwania i dostarczania surowców, pakowania oraz magazynowania surowców i produktów końcowych, transportu.

Ochrona środowiska stanowi jeden z celów przedsiębiorstwa. Stosowane technologie są przyjazne i nie powodują zanieczyszczenia środowiska. Są one bezpieczne zarówno dla powietrza, wody jak i gleby. Spółka posiada stosowne pozwolenia regulujące emisję zanieczyszczeń do powietrza oraz gospodarkę wodną i odpadami. Dla Oddziału Syntez jest to Pozwolenie Zintegrowane. Wszystkie nowe technologie przed wdrożeniem rozpatrywane są pod kątem oddziaływania na środowisko.

Dokładamy wszelkich starań, aby być firmą wrażliwą na potrzeby człowieka i jego środowiska. Naszym celem jest wykorzystanie wiedzy i dostępnych technologii, dla wzbogacenia oferty o preparaty dostępne po przystępnej cenie, istotne w profilaktyce i wspomagające leczenie wielu chorób.


Polityka Jakości Zakładu Chemiczno-Farmaceutycznego „Farmapol” Sp. z o.o. jest rozumiana jako zespół działań prowadzonych przez Kierownictwo i Personel w obszarze projektowania, produkcji i dystrybucji produktów leczniczych i suplementów diety zdobywających uznanie i satysfakcję Klientów.

Polityka Jakości w Zakładzie Chemiczno-Farmaceutycznym „Farmapol” Sp. z o.o., to:

  • JAKOŚĆ PRODUKTÓW – strategicznym zadaniem Dyrekcji i wszystkich pracowników Zakładu jest wysoka jakość działań – od rejestracji, kwalifikacji dostawców, poprzez wytwarzanie, kontrolę jakości, magazynowanie, marketing i sprzedaż, które zapewniane są przez prowadzenie wszystkich procesów zgodnie z wymaganiami GMP. Suplementy diety spełniają wymagania HACCP.
  • ZASPOKOJENIE OCZEKIWAŃ KLIENTA – naszym celem jest wyjście na przeciw oczekiwaniom Klienta poprzez wytwarzanie produktów najwyższej jakości, które są skuteczne, bezpieczne, a także świadczenie wysokiej jakości usług.
  • DBAŁOŚĆ O PRACOWNIKÓW – naszym celem jest uzyskanie zadowolenia pracowników poprzez doskonalenie ich kwalifikacji, zapewnienie dobrych warunków pracy oraz opiekę nad pracownikami emerytowanymi.
  • POSTĘPOWANIE ETYCZNE – naszym celem jest nie pozostawanie obojętnym na potrzeby i problemy drugiego człowieka oraz środowiska. 

Postanowienia niniejszej Polityki Jakości są wszystkim znane, zrozumiałe, wdrożone i publicznie dostępne na wszystkich szczeblach organizacyjnych Zakładu.

 

USŁUGI

FARMAPOL Sp. z o.o. oprócz produkcji własnych preparatów świadczy usługi z zakresu produkcji kontraktowej.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów leczniczych i suplementów diety w postaci form stałych (tabletki) oraz płynnych (płyny i maści), z wyłączeniem form sterylnych.

Oferujemy w sprzedaży wodoroasparaginian magnezu i wodoroasparaginian potasu.
Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym parkiem maszynowym pozwalającym na szybką realizację zamówień.
Produkcja odbywa się w systemie zapewnienia jakości GMP i HACCP. Zapewniamy wysoki standard i terminowość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u