FHU Carline Iwona Smoter

Dodaj |

O nas

Firma Carline istnieje ponad 15 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w montażu wszelkiego typu klimatyzacji do pomieszczeń (biura, mieszkania, domy, hale produkcyjne, sklepy)

Obecnie firma Carline jako jeden z najlepszych specjalistów z branży budownictwa i wykonawstwa instalacji sanitarnych w obiektach w Polsce proponuje swoje usługi do szeroko zakrojonego grona odbiorców. Działalność firmy rozciąga się od małokubaturowych obiektów do wielomilionowych inwestycji z kapitałem polskim jak i zagranicznym

Międzynarodowe doświadczenie, wysokie kwalifikacje pracowników poparte udokumentowanymi certyfikatami, kreatywność i prężny zespół projektantów, kierowników robót oraz instalatorów zapewnia rzetelne, fachowe i terminowe realizacje inwestycji w branży ogrzewania, klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji solarnych; wentylacji, instalacji przemysłowych i przeciwpożarowych, a także kanalizacyjnych i wodociągowych w obiektach. Uczestniczymy i odpowiadamy za wszystkie etapy inwestycji od decyzji WZ, poprzez przetarg, projekt wykonawczy, nadzory aż do wydania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.

 

Oferta

Oferujemy Państwu montaż kompleksowych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych w stanie “pod klucz”, czyli od etapu sporządzenia projektu do kompletnego montażu i testowego uruchomienia.

Wykonujemy:

Klimatyzacje w małych obiektach (domach, biurach, sklepach, lokalach handlowych itd), Kompleksowe systemy klimatyzacyjne w dużych obiektach (magazyny, hale produkcyjne, hotele, stacje benzynowe, itd), Duże systemy wentylacyjne z rekuperatorami (odzysk ciepła), Ogrzewanie nadmuchowe

Posiadamy doświadczenie przy wykonywaniu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w dużych obiektach (hotele, hale produkcyjne, duże sklepy, magazyny) i możemy podjąć współpracę na zasadzie podwykonawstwa.

Na życzenie udostępnimy wszelkie rekomendacje i referencje.

Aby zapoznać się głębiej z naszą ofertą, zapraszamy na stronę www :

OFERTA


 
 

Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u