Instalacje Sanitarne, Wodno-Kanalizacyjne i C. O. Usługi Remontowo-Budowlane Grodzisk Mazowiecki

“Fibex”

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA
  • NASZE REFERENCJE

Firma „FIBEX” powstała w 1983r. jako Zakład Usług Hydraulicznych. Z czasem przekształciła się w firmę rodzinną świadczącą usługi z całego zakresu branży remontowo-budowlanej. Zbudujemy Państwa Dom „pod klucz” poczynając od nieuzbrojonej działki, jak również wymienimy uszczelkę w cieknącym kranie. Zrealizujemy budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, jak również projekt całej instalacji kanalizacyjnej.

Zaopatrzymy dom w ekologiczną energię odnawialną dzięki kolektorom słonecznym. Stworzymy instalację nawadniającą ogród, instalację gazową oraz centralnego ogrzewania. Usuniemy bariery architektoniczne w Państwa biurze lub siedzibie, przeprowadzimy remont generalny lub wykończeniowy – branża remontowo-budowlana nie ma przed nami tajemnic.

Dzięki naszej ekipie doświadczonych fachowców w swoich dziedzinach nigdy w naszej historii nie otrzymaliśmy reklamacji naszych usług. Energiczna, uczciwa załoga firmy gwarantuje Państwu satysfakcję z naszych prac, co potwierdzają liczne referencje. Dzięki wieloletniej współpracy ze składami budowlanymi oraz hurtowniami oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny na materiały budowlane, na które nie narzucamy marży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy pełen zakres prac związanych z budową lub remontem Państwa domu, biura lub instytucji.

Zbudujemy budynek od podstaw, do stanu gotowego do zamieszkania lub jedynie surowego. Dostosujemy powstałe już stany surowe do Państwa wymagań, przeprowadzimy remont generalny lub wykończeniowy. Wykonamy kompleksową instalację C.O. jak też wyprowadzimy nowy punkt z istniejącej. Przemalujemy ściany i uszczelnimy cieknący kran. Branża budowlana nie ma przed nami tajemnic – sprawdź naszą ofertę :

Usługi ogólnobudowlane

Likwidacja barier dla niepełnosprawnych

Technika grzewcza i sanitarna

Administracja publiczna

 

Zaufało nam wiele firm oraz instytucji, nigdy żaden nasz klient nie zgłosił reklamacji do wykonanej usługi – niech stanowi to gwarancję, iż decydując się na naszą współpracę będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani wykonanymi usługami.

Poniżej znajduje się link do strony www z naszymi referencjami :

REFERENCJE


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u