Findrewno Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • KONSTRUKCJA

Do budowy swych domów HONKA stosuje drewniane bale z drzew wyrosłych w naturalnych warunkach. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie najwyższego komfortu i naturalnych warunków życia.

Domy HONKI są najwyższej jakości jeśli chodzi

o wzór i właściwości surowca. Dzięki prowadzonym badaniom, własnym rozwiązaniom technicznym i nieustannym kontrolom jakości, HONKA stała się światowym liderem w gałęzi przemysłu, która zajmuje się budową domów.

Architektura HONKI nadaje ton stylowi używanemu w budowie domów z bali i spełnia indywidualne zapotrzebowania każdej rodziny, od pomocy w planowaniu po samą konstrukcję. HONKA buduje domy najwyższej jakości odpowiadające każdemu gustowi i  stylowi życia.

HONKA posiada ponad 40-letnie doświadczenie i ponad 70-cio tysięczną rzeszę zadowolonych klientów na całym świecie. HONKA jest Numerem 1 w budownictwie domów z bali.


Materiał
Sosna fińska – idealna do budowy domów z bali

Do budowy swych domów z bali HONKA używa tylko drewna z wysoce odpornej sosny nordyckiej. Ekstremalne fińskie warunki, w których rosną sosny, sprawiają, że ich wzrost jest powolny, a ich gospodarka wodna znacznie ograniczona. To drewno o wąskich słojach jest nadzwyczajnie odporne i posiada doskonałą stabilność wymiarową. W porównaniu z drewnem sosnowym z położonych bardziej na południe regionów sosna nordycka charakteryzuje się jeszcze lepszym wskaźnikiem izolacji termicznej.

 Absolutna nieprzepuszczalność 

Specjalne profile okrągłych belek oznaczają, że ich połączenia są całkowicie szczelne. Nawet po wielu dziesiątkach lat, ściany będą tak samo nieprzepuszczalne jak były na początku.

 Jednolite ściany z belek

Prostopadłościenne belki posiadają również precyzyjnie wykonane, ściśle dopasowane profile klinów. Gwarantuje to zatrzymanie energii cieplnej w Twoim domu.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u