Firma Bracia Urbanek Sp. j.

Dodaj |
  • O NAS
  • PRODUKTY

Firma Bracia Urbanek jest wiodącym na rynku producentem przetworów owocowo – warzywnych. Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest coraz sprawniejsze funkcjonowanie w ciągle zmieniających się warunkach oraz zadowolenie klientów, które jest niezbędnym warunkiem powodzenia każdej firmy.

Realizując pomysł posiadania własnego, nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa ojciec i synowie stworzyli firmę rodzinną, opartą wyłącznie na polskim kapitale, funkcjonującą już od 1984 roku. Początkowo działająca na rynku krajowym, a obecnie z powodzeniem sprzedająca swoje produkty na całym świecie spółka skutecznie konkuruje z licznymi przedsiębiorstwami segmentu przetwórstwa owoców i warzyw.

 

 

Główną gamę produktów dostarczanych na rynek stanowią: ogórki konserwowe i kwaszone, różnorodne sałatki warzywne: szwedzka, naddunajska, księżacka, z czerwonej kapusty, chrzany i ćwikła z chrzanem, papryka konserwowa, przeciery: ogórkowy i szczawiowy, leczo: łagodne, pikantne, pieczarkowe, oliwki, buraczki, pieczarki marynowane kompoty i powidła śliwkowe. Na przestrzeni ponad 25 lat działalności przetwory były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.

Firma elastycznie reaguje na indywidualne zamówienia klienta. Dotyczy to zarówno asortymentu jak i rodzaju opakowań. Przykładem są produkty marek własnych wytwarzane według receptur klienta oraz konserwowe i kwaszone mieszanki warzywne dostarczane wyłącznie na rynki zagraniczne. Produkty pakowane są w zróżnicowane opakowania: słoje o pojemności od 180ml do 2650ml, woreczki plastikowe i typu doypack oraz wiaderka.

Szczególnie poleca produkty wpisane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych (szczegóły produkty tradycyjne).

Jakość i smak wyrobów doceniają klienci hurtowi i detaliczni. Dystrybucja krajowa obejmuje najważniejsze hurtowe i detaliczne sieci handlowe, natomiast największym powodzeniem poza Polską cieszą się wyroby firmy w Mongolii, Rosji, Izraelu, Niemczech. Eksportowane także są do Estonii, Korei, USA i Kuwejtu.

 

 

Firma chętnie korzysta ze wsparcia z funduszy Unii Europejskiej. W lutym 2006 r. i 2007 r. firma była uczestnikiem targów PRODEXPO w Moskwie. Udział w tych międzynarodowych spotkaniach współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw na lata 2004-2006.

Możliwość pozyskania bezzwrotnych środków unijnych pozwala też na szybszy rozwój firmy. Dzięki złożonym, pozytywnie rozpatrzonym i zrealizowanym w latach 2009-2011 wnioskom w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 działanie 123 Zwiększenie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej znacznie zwiększyły się zasoby infrastruktury firmy. Obecnie realizowane są kolejne inwestycje wyszczególnione w ostatnim wniosku w ramach tego programu.

Buraczki domowe do zasmażania
Ogórki konserwowe po łowicku
Buraczki tarte z cebulą
Ogórki kwaszone pasteryzowane
Chrzan delikatesowy
Ogórki kwaszone po łowicku
Chrzan łowicki
Ogórki kwaszone w woreczkach
Ćwikła z chrzanem
Oliwka nadziewana
Ćwikła z chrzanem po łowicku
Oliwka w zalewie
Czosnek marynowany
Papryka konserwowa
Jabłka prażone
Patisony konserwowe
Ketchup pomidorowy
Pieczarki marynowane
Kompot śliwkowy
Powidła śliwkowe domowe
Kompot wiśniowy
Powidła śliwkowe łowickie
Kompot wiśniowy po łowicku
Przecier ogórkowy
Koncentrat pomidorowy 30%
Przecier ogórkowy po łowicku
Korniszony
Sałatka księżacka
Krajanka ogórkowa
Sałatka naddunajska
Leczo łagodne, leczo pikantne
Sałatka szwedzka słodka
Leczo pieczarkowe pikantne
Sałatka z czerwonej kapusty
Marchewka konserwowa
Szczaw konserwowy
Ogórki konserwowe
Szczaw konserwowy po łowicku


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u