Firma BSS B.Bobek, J.Frączek Spółka Jawna

Dodaj |

O Firmie

Zajmujemy się kompleksową organizacją kontenerowego wywozu oraz segregacją odpadów przemysłowych i komunalnych.

Pracujemy na rzecz ochrony środowiska naturalnego i komfortu życia mieszkańców Krakowa, Małopolski i Śląska już od prawie 20 lat. W tym okresie nasze pojazdy przewiozły setki tysięcy ton odpadów. To również czas który spożytkowaliśmy na segregację i skierowanie do ponownego wykorzystania setek tysięcy ton metalu, papieru, szkła, plastiku i innych materiałów, niewątpliwie przyczyniając się do ochrony zasobów przyrody i zachowania czystości naszego otoczenia.

Nasz park samochodowy oparty jest o specjalizowane pojazdy takich marek jak: Mercedes Volvo i Man. Niezawodność tych pojazdów przekłada się również na niezawodność usług. Nasze motto brzmi: Zawsze czysto, zawsze na czas!

Każdą usługę realizujemy w oparciu o przepisy sanitarne, transportowe i inne regulujące działania w naszej branży. Posiadamy wszelkie zezwolenia i certyfikaty. Wspieramy działania ekologiczne, takie jak „Sprzątanie świata”, czy też lokalne inicjatywy samorządowe i uczniowskie. Zawsze możecie na nas liczyć!

Zapraszamy – nasze niebieskie kontenery już czekają!

 

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :

–  Odbiór odpadów komunalnych

–  Odbiór ziemi i gruzu

–  Odbiór odpadów poprodukcyjnych

–  Odbiór odpadów wielkogabarytowych i nietypowych

–  Segregacja odpadów i recykling

Firma BSS wraz z odbiorem odpadów oferuje kompleksową obsługę związaną z przekazywaniem odpadów w celu recyklingu, zgodnie ze wszystkimi wymogami. Firma BSS dokonuje również segregacji odpadów, oddzielenie surowców wtórnych nadających się do ponownego przetworzenia w znacznym stopniu minimalizuje ilość odpadów składowanych na wysypisku. Zgodnie z wymogami prawa wraz z usługą dostarczane są wszystkie niezbędne dokumenty stosowane do potrzeb ewidencji oraz obrotu odpadów poddanych recyklingowi.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u