Firma Handlowa Lotar 1 Sp.j.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Usługi

LOTAR 1 sp.j. to prężnie rozwijający się producent mebli sklepowych różnych branż, działający na terenie całej Polski a w szczególności jej południowej części . Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i duże sieci sklepowe np. (ALMA).

Z zakresie produkcji mebli LOTAR 1 sp.j. oferuje w pełni kompleksową usługą poczynając od pierwszego kontaktu poprzez: pomiar, projekt, realizację, transport oraz montaż. Sprzedaż prowadzona jest w centrali w Krakowie jak i w naszym oddziale w Bielsko-Białej.

Przedmiotem działalności jest:

– produkcja mebli sklepowych na zamówienie

– sprzedaż gotowych systemów do ekspozycyjnych dla sklepów różnych branż

– produkcja lad sklepowych oraz recepcyjnych

– produkcja gablot oraz witryn szklanych

– produkcja regałów z płyty

– sprzedaż regałów metalowych

– sprzedaż akcesorii meblowych

– sprzedaż elementów wyposażenia sklepów różnych branż

– produkcja mebli kuchennych

– produkcja mebli biurowych

– produkcja mebli hotelowych

Z zależności od stopnia trudności jak i ściśle określonej specyfikacji materiałów nasze meble wykonujemy na bazie:

– płyty laminowanej

– okleiny naturalnej

– mdf-u lakierowanego

– laminatu

– szkła zwykłego, zespolonego, hartowanego

– plexi, szkło akrylowe

– profili aluminiowych

– stali nierdzewnej (polerowanej, szlifowanej ) etc.

W zakresie produkcji mebli LOTAR 1 sp.j. nie pracuje na meblach dostępnych „od ręki”. Wszystkie meble wykonywane są na indywidualne zamówienie wg projektu i specyfikacji materiałów.

Meble kuchenne

Do produkcji mebli kuchennych wykorzystujemy takie surowce jak: płyty laminowane, fornirowane, lakierowane. Rodzaj materiału ma zasadniczy wpływ na wygląd frontu oraz sposób postępowania w trakcie dalszej jego eksploatacji. Duże znaczenie ma także zastosowanie odpowiednich okuć meblowych takich firm jak: Blum czy Hetisch.

Oferujemy:

– kuchnie z frontami z płyty

– kuchnie z frontami lakierowanymi

– kuchnie z frontami fornirowanymi

– zabudowy kuchenne z frontami ze szkła lakierowanego

Oferujemy Państwu także kompleksową usługę związaną z produkcją mebli kuchennych na zamówienie obejmującą takie elementy jak:

– wykonanie pomiaru w lokalu klienta

– przygotowanie projektu (odpłatnie)

– wykonanie mebli

– dostawa oraz montaż.

Meble biurowe

Własne zaplecze stolarskie umożliwia nam realizację dowolnych projektów związanych z produkcję mebli biurowych na zamówienie. Nie posiadamy standardowego katalogu proponowanych mebli i nie pracujemy na meblach dostępnych od tzw. “ręki”.

Oferujemy produkcję mebli na wymiar takich jak:

– biurka proste

– biurka narożnikowe

– biurka łamane

– biurka stanowiskowe

– kontenerki z piórnikiem lub bez

– szafy kartotekowe

– szafy przesuwne

– stoliki podręczne

– stoły podawcze

– biurka na stelażach

– komody aktowe

– i wiele innych ….

Do produkcji wykorzystujemy wszelkiego rodzaju dostępne materiały drewnopodobne takie jak: płyty laminowane, laminaty, płyty fornirowane czy też lakierowane w połączeniu ze szkłem i aluminium.

Stoiska handlowe

Oferujemy Państwu produkcję na zamówienie wszelkiego rodzaju stoisk handlowych z przeznaczeniem do Centrum Handlowych oraz Galerii Handlowych. Potocznie nazwyane “Boksy wolnostojące” mogą być w dowolny sposób przystosowane pod odpowiednią branżę. Najczęściej służą z przeznaczeniem do ekspozycji takich produktów jak:

Oferujemy:

– Stoiska jubilerskie

– Stosika z biżuterią sztuczną

– Stoiska handlowe na telefony i artykuły GSM

– Stoiska z galanterią skórzaną

– Stoiska odzieżowo / konfekcyjne

– Stoiska spożywcze

– Stoiska warzywniczo – owocowe

– Stoiska kosmetyczne

– Stoiska na koszule i krawaty

– Stoiska na zegarki

– Stoiska różnego przeznaczenia

– kantory

Najczęściej stoiska handlowe przyjmują kształty proste takie jak: prostokąt, kwadrat o różnym stopniu przeszklenia oraz rodzaju oświetlenia (halogenowe lub ledowe )Oferujemy także wykonanie stoisk w z giętymi narożnikami. Wszystkie Boksy wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających wymogi w zakresie higieny oraz posiadają liczne certyfikaty oraz atesty. Należy do nich płyta laminowana, fornirowana czy też lakierowana.

 Meble dla sklepów

Systemy ekspozycyjne

Serwis/Gwarancja

Główne założenia firmy Lotar 1 sp.j. zakładają bezpieczne zakupy Klientów z gwarancją dostarczenia towaru na czas oraz zapewnieniu bezpłatnego serwisu na czas trwania umowy. Oferujemy także wszelkiego rodzaju usługi pogwarancyjne. Dokładamy wszelkich starań aby zamawiający posiadał poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji.

Transport

Jest to jedna z usług, którą oferuje LOTAR 1 sp.j. Transport z reguły odbywa się we własnym zakresie po stronie klienta. Oczywiście istnieje także możliwość odpłatnej usługi transportu przez naszą firmę. Posiadamy ku temu własne auta dostawcze umożliwiające bezpieczne przetransportowanie mebli w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Montaż

Kompleksowa usługa wiąże się także możliwością wykonania montażu mebli wg projektu przez naszą grupę montażową. Doświadczenie, specjalistyczne narzędzia oraz środki bezpiecznego transportu mebli umożliwiają sprawną i bezusterkową realizację. Nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do Państwa wymagań w zakresie swobodnego ustalenia godziny oraz dnia takiej usługi.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u