“Foster” Zakład Elektroniczny Eugeniusz Fengier, Ryszard Owczarz Sp.j.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Produkcja obudów

Firma wdrożyła certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2001 zarówno w zakresie produkcji regulatorów temperatury, jak i urządzeń automatyki oraz produkcji i obróbki wyrobów metalowych. Nasze regulatory posiadają znak zgodności CE potwierdzony badaniami przez akredytowane laboratoria. Urządzenia te gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i niezawodność pracy. Ponad piętnastoletnie doświadczenie ugruntowało naszą pozycję na rynku automatyki kotlarskiej, a ciągle prowadzone badania i projekty pozwalają nam wdrażać coraz to nowsze rozwiązania w zakresie sterowania i kontroli temperatury w obiegach grzewczych.

Regulatory temperatury do kotłów C.O.

W dziale znajduje się szeroki wybór mikroprocesorowych regulatorów temperatury, przeznaczonych do miałowych kotłów zasypowych, jak i do kotłów podajnikowych. Nasze regulatory posiadaja znak zgodności CE potwierdzony badaniami przez akredytowane laboratoria.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.

Systemy napowietrzania kotłów C.O.

Oferta zawiera dmuchawy przeznaczone do kotłów C.O. małej, średniej i dużej mocy. W dziale znajdują się dmuchawy produkowane przez nasza firmę, jak i przez innych producentów, a będących w naszej ofercie.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.

Artykuły dodatkowe do kotłów C.O.

W tym dziale znajduje się asortyment dodatkowy będący w ofercie naszej firmy, między innymi: regulatory ciągu kominowego,czujniki, rozgałęźniki.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.

Mała automatyka

Dział zawiera produkowane przez nasz zakład urządzenia przeznaczone do zastosowań w małej automatyce.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.

Poniżej znajdą państwo zdjęcia naszych realizacji z zakresu mechanicznej obróbki blachy. Poniższe zdjęcia prezentują wzory obudów które z powodzeniem wykorzystywane są przy licznych projektach realizowanych przez naszą firmę. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.

 

Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u