“Fota-Groblewski” Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Firma Fota-Groblewski powstała w wyniku połączenia potencjałów dwóch partnerów: Foty Ltd oraz firmy Groblewski.  Fota Ltd od wielu lat z powodzeniem zajmowała się sprzedażą i serwisem samochodów BMW i MINI, zaś Groblewski specjalizował się w sprzedaży nowych i używanych samochodów marek: Audi, Volkswagen.

Oferta naszej firmy, obok szerokiej gamy pojazdów Audi i VW, obejmuje profesjonalny serwis, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, usługi okresowych przeglądów samochodów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także doradztwo finansowe i ubezpieczenia komunikacyjne.

Gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług jest ścisłe przestrzeganie standardów koncernu Volkswagen i posiadanie wykwalifikowanych pracowników.

Choć firma Fota-Groblewski powstała w sierpniu 2011, to jednak tradycje i doświadczenie partnerów ją tworzących są najlepszą gwarancją jakości i standardów świadczonych usług.

W skład zarządu firmy wchodzi trzech menedżerów: Karol Fota – prezes zarządu, Piotr Gańko, który objął stanowisko wiceprezesa zarządu, dyrektora zarządzającego oraz Krzysztof Groblewski – wiceprezes zarządu.

Fota-Groblewski powinna w najbliższym czasie zmienić układ sił w sprzedaży samochodów w Polsce Północnej, szczególnie w segmencie Premium.

Nazwisko GROBLEWSKI od lat kojarzy się również ze sportami motorowymi.
Krzysztof Groblewski, podobnie jak kiedyś jego ojciec, oprócz sukcesów w biznesie zdobywa również trofea sportowe.
W roku 2006 został Mistrzem Europy w Rallycrossie. Środowisko sportowe doceniło jego dotychczasowe osiągnięcia przyznając mu tytuł Najlepszego Sportowca Miasta Sopot.

Zapraszamy do naszych salonów,
Zespół Fota-Groblewski

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u