Fotoceramika – zdjęcia na porcelanie

Dodaj |

O firmie

“Fotoceramika – zdjęcia na porcelanie”
To firma oferująca usługi w zakresie wykonywania fotografii nagrobkowych . Dzięki doświadczeniu pracowników zdobytemu przez ponad dwadzieścia lat działalności jest firmą znaną w Polsce i rozpoznawalną w Europie.
Pracownia fotoceramiki oferuje bogaty asortyment formatów i kształtów.Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą poprzez stronę internetową: fotoceramika.waw.pl

Jako klienci indywidualni mamy możliwość złożenia firmie zlecenia na przykład na zdjęcia w porcelanie. Mamy możliwość wyboru kształtu materiału, rozmiaru, obwódki oraz dodatkowych usług nadających preferowany przez nas wygląd porcelany. Na stronie internetowej firmy wykonującej tego rodzaju usługi, każdy klient może uzyskać dodatkowe informacje dotyczące montażu porcelany na nagrobku, a także jej konserwacji. Warto wiedzieć, że decydując się na fotografie na ceramice mamy możliwość dodania dowolnego tekstu. Mimo, że rezultat końcowy zależy od przesłanego firmie zdjęcia, to dzięki umiejętnościom i technologii możemy uzyskać niepowtarzalny efekt. Nagrobki naszych bliskich mogą wyglądać oryginalnie także gdy zostaną umieszczone na nich medaliony jubilerskie będące nie tylko wizerunkiem osoby, ale piękną ozdobą.

 

Oferta

Wykonujemy fotoceramikę , fotoporcelanę oraz zdjęcia nagrobkowe na porcelanie.

Z naszą propozycję zwracamy się zarówno do firm i pracowni, jak i do zleceniodawców indywidualnych.
Zaufało nam wiele zakładów fotograficznych i firm kamieniarskich w całej Polsce.Teraz pora na Ciebie!

Ofertę często wzbogacamy o nowe wzory i formaty. W chwili obecnej dysponujemy ponad 500-set !!! kształtami i formatami porcelan. Z pewnością zaspokoimy większość oczekiwań i życzeń naszych zleceniodawców.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u