Friendly English

Dodaj |

O firmie

Witam,
mam na imię Jolanta Rykowska jestem absolwentką studiów dziennych Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń specjalistycznych.
Obecnie pracuję w renomowanym przedszkolu językowym, gdzie pełnię funkcję wychowawcy anglojęzycznego, dodatkowo współpracowałam z przedszkolami dwujęzycznymi, gdzie byłam wychowawcą anglojęzycznym, a także pełniłam funkcję metodyka nadzorującego pracę innych anglistów. Pisałam programy wychowania przedszkolnego i nauczania języka angielskiego dla przedszkoli, bazując na Nowej Podstawie Programowej MEN z 2009r, oraz plany lekcji dla przedszkoli i szkół podstawowych w oparciu o podręczniki dostępne na rynku.
Od 11 lat udzielam prywatnych lekcji języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej Warszawy, na ty polu mogę pochwalić się wieloma sukcesami o czym świadczy fakt iż rodzice moich podopiecznych polecają moją osobę jako sumiennego i wytrwałego korepetytora.
Jeżeli chodzi o zasady jakim kieruje w procesie nauki języka angielskiego to tzw. „przyjazny angielski”. Jednocześnie od swoich uczniów wymagam zaangażowania w naukę i poświęcenia w zdobywaniu wiedzy. Wszyscy bowiem wiedzą, że w dzisiejszych czasach znajomość angielskiego jest niezbędna.
Niewielu zdaje sobie jednak sprawę, że wrodzony talent to nie wszystko. W nauce języka angielskiego liczą się, przede wszystkim, ciężka praca, cierpliwość i wytrwałość.

Zapraszam na swoje lekcje tych, którzy tej ciężkiej pracy się nie boją!

Konkurencyjne Cenny: od 50 do 80zł / 60min (zależnie od miejsca korepetycji/lekcji – dojeżdżam do ucznia)

Telefon: (+48) 600 123 603

 

Oferta

Strona poświęcona ofercie prywatnych lekcji z języka angielskiego przez wykwalifikowanego korepetytora, zajmującego się dodatkowo profesjonalnymi tłumaczeniami.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u