Atelier fotograficzne, concept store, Hand Made, sklep internetowy, Kolekcje offowych Projektantów - Dolnośląskie, Wrocław

Fu-Ku Linda Parys

Dodaj |
  • O Firmie

O FIRMIE

Fu-Ku jest przestrzenią, schowaną pomiędzy ceglasto-asfaltową, wrocławską rzeczywistością. Zgodnie z ideą FuKuizmu staramy się nadawać rzeczom nowe, niepowtarzalne życie. Robimy to przy pomocy starannie wyselekcjonowanego komisu odzieżowego, wyrobów handmade oraz współpracy z młodymi, polskimi, offowymi projektantami ubrań, rowerów i nie tylko. Wyjątkowy concept store łączymy wraz z atelier fotograficznym.

Powiedz tylko słowo, a zorganizujemy Ci sesję zdjęciową z profesjonalną fotografką, stylistką i wizażystką. Nie marnujemy jednak potencjału starej kręgielni, gdzie znajduje się nasza siedziba, regularnie ogłaszając tam wyjątkowe imprezy, warsztaty czy pokazy mody.

 OFERTA

Oferujemy Państwu:

kompleksową stylizację ślubną, wizaż oraz fryzury

– fotoreportaż z przygotowań, ślubu oraz wesela

profesjonalną sesję plenerową

– video-art (do 5 min), który w sposób ciekawy ukaże backstage sesji i/lub przygotowań do ślubu. Jest to świetna alternatywa i dopełnienie zdjęć.

– prezentację multimedialną

autorskie albumy ślubne

-sesje fashion/glamour/beauty

-portfolia dla modelek/aktorek

-reportaże

-sesje “metamorfoza”

Przy sesji oferujemy rownież profesjonalny make up, charakteryzacje, fryzury oraz stylizacje!

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do Fu-Ku Concept Store !

poniedziałek- piątek

12:00 – 19:00

sobota

11:00 – 15:00

 

FILOZOFIA FUKUIZMU

Fukuizm przenosi Cię na inną płaszczyznę. Tu nie chodzi o samo posiadanie rzeczy. (Nawet nie chodzi) Nie chodzi nawet o manifestację siebie i swojej osobowości. Mając coś z prawdziwą historią, tą przeżytą lub tą dopiero planowaną, masz niepowtarzalną markę. Nikt takiej nie miał, nikt nie będzie miał. To Ty inspirujesz wszystkie przedmioty do nowego życia, a one inspirują Ciebie do dalszego działania. Z resztą, masz tylko jakiś pomysł na przedsięwzięcie związane z szeroko pojętą sztuką lub modą, a nie masz gdzie go zrealizować? A może chcesz po prostu pogadać o najnowszych trendach? Zapraszamy do Fu-Ku. Inspirujmy się!


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u