Fundacja Edukacji Ekologicznej i Zrównoważonego Rozwoju Zielonych RP

Dodaj |

Informacje o Fundacji

Partia Zielonych Rzeczypospolitej została zarejestrowana przez Sąd Rejestrowy 7.02.2004 r. (EWP 162).
I Kongres Partii odbył się 24.04.04 r. w Łodzi. Partia Zielonych RP jest kontynuatorką działań Polskiej Partii Zielonych. Siedziba Partii i jej  Zarządu Krajowego mieści się  przy ul. Zielonej 15  w Łodzi.
Założenia programowe Partii zostały uaktualnione i spełniają wymogi światowego ruchu ekologicznego państw Zachodu i Wschodu. Jako partia ekologiczna zaliczamy się do centrum sceny politycznej. Łącznie z ruchem Młodych Zielonych liczymy około 4 000 członków!  Poza tym posiadamy liczne grono sympatyków w kraju i za granicą. Jesteśmy partią skupiającą ludzi nauki, sektora obronnego, biznesu, gospodarki i rolnictwa. Stąd za główne cele stawiamy sobie : dobro Polski, ochronę środowiska naturalnego, rozwój społeczno-gospodarczy kraju i  obronę zasad Polskiej Racji Stanu.
Działając na terenie całego kraju, nie pozostajemy obojętni na sygnały od ludności. Każdy problem zgłoszony przez obywateli jest analizowany przez zespół odpowiednich specjalistów. Wnioski formułowane są z poszanowaniem prawa. A jeśli takowe jest łamane, są one podstawą do działań w postępowaniach administracyjnych, a nawet prokuratorskich czy sądowych.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u