“Galwmet”

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • GALERIA

Firma “GALWMET” powstała na początku 2000 roku i obecnie jest jedną z największych firm prywatnych, znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław), która zajmuje się takimi usługami jak:

– obróbka skrawaniem elementów wielkogabarytowych na maszynach CNC poprzez frezowanie, toczenie, wiercenie koordynacyjne, szlifowanie,

– obróbka galwaniczna poprzez cynkowanie, miedziowanie, fosforanowanie, chromowanie, cynowanie, srebrzenie i niklowanie

– ślusarstwo poprzez cięcie, gięcie, śrutowanie, wycinanie plazmowo-gazowe

– lakierowanie proszkowe oraz malowanie podkładem cynkowym

Nasze usługi oparte są na bazie maszyn i urządzeń CNC, co gwarantuje spełnianie rosnących wymagań jakościowych naszych Klientów. Nieustannie doskonalimy umiejętności i podnosimy kwalifikacje wszystkich pracowników pod okiem wyspecjalizowanej, mającej długoletnie doświadczenie, kadry kierowniczej. Galwanizacja i ślusarstwo wykonywane są w naszej firmie przez wyodrębnione wydziały, co pozwala na optymalne rozplanowanie zleceń i ich terminowe wykonanie.

Galwanizernia Galwmet oferuje szeroki zakres usług, m.in. srebrzenie, cynkowanie, kadmowanie, palenie plazmowe, lakierowanie proszkowe. Nasze usługi oparte są na bazie maszyn i urządzeń CNC, co gwarantuje spełnianie wymagań jakościowych naszych Klientów.

DOSTĘPNE WYDZIAŁY:

Wydział galwanizerni

Wydział obróbki skrawaniem detali średnio i wielko gabarytowych

Wydział ślusarstwa

Wydział lakierni proszkowej

Wydział transportu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u