Garbarnia Nadarzyn Bis Bartłomiej Malinowski

Dodaj |

O Firmie

Jesteśmy garbarnią rodzinną, związaną z przemysłem garbarskim od czterech pokoleń.

Z tak długiej historii wypływa nasze doświadczenie, miłość do skóry i garbarstwa. Wkładanie serca w naszą pracę jest oczywiste dla nas i naszych pracowników, dlatego nasza skóra jest obecnie jedną z najlepszych na rynku. Jednak wciąż dążymy do podwyższania jakości naszych skór oraz poszerzenia gamy produkowanych asortymentów.

Przez ostatnie 10 lat zajmowaliśmy się głównie produkcją “WET-BLUE” świńskiego. Współpracowaliśmy z takimi garbarniami jak Garbarnia “SKOTAN” S.A. czy Garbarnia “MASTER”, przerabiając do 130 ton skóry świńskiej miesięcznie.

Od kilku lat produkujemy podszewkę obuwiową oraz skórę rękawicową. W lutym 2002 roku rozpoczęliśmy produkcję skór odzieżowych oraz galanteryjnych.

Na konkursie na targach branżowych “Obuwie Skóra” w Łodzi w kwietniu 2002 roku nasza skóra zdobyła złoty medal w dziedzinie “Za najlepszą skórę gotową”.

Wciąż poszerzamy gamę naszych produktów.

W maju 2002 roku wprowadziliśmy do sprzedaży welury, dwoiny welurowe z efektami.

W październiku planujemy wprowadzenie do sprzedaży welurów nadających się do prania. Jesteśmy w trakcie prób nad nybukiem oraz skórami żaroodpornymi

Pragniemy przełamać stereotyp jaki panuje na polskim rynku, że skóra świńska jest skórą gorszą i brzydszą. Chcemy przekonać polskich krawców, kaletników oraz innych przetwórców skóry gotowej do tego co w Europie zachodniej (np. we Włoszech) już dawno się utarło, że skóra świńska jest równie wysokiej jakości co skóra bydlęca, koźla czy barania. Jednocześnie będąc dla nich konkurencyjną cenowo.

Kończąc zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Zapewniamy rzetelną i uczciwą współpracę zarówno z małymi jak i dużymi firmami.

 

Nagrody Wyróżnienia

Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych skór są zdobywane przez naszą firmę nagrody i wyróżnienia na targach branżowych w wystawach skórzanych, m.in.:

– I Nagroda w zakresie skór gotowych – Łodz – kwiecień 2002

– I Nagroda w zakresie skór galanteryjnych – Łodz – kwiecień 2003

– Złoty Medal Międznarodowych Targów Poznańskich – Poznań – 2006

– Wieloletnie wyróżnienia na Międzynarodowych Targach Poznańskich

 

Asortyment

Oferujemy skóry świńskie na odziez, galanterię i obuwie. Ponadto oferujemy luksusową podszewkę obuwiową ze skóry koziej. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną, róznorodne wykończenia i gwarancję jakości. Realizujemy także zamówienie indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem:

SKÓRY ŚWIŃSKIE:

Skóry świńskie licowe:

– Licowe podszewkowe anilinowe

– Licowe naplak

– Licowe foliowane (złoto, srebro, patyna)

– Licowe kryte (kolory, metalizowane)

Skóry świńskie dwoiny:

– Dwoiny zywicowane

– Dwoiny międlone

– Dwoiny prasowane

– Dwoiny kryte (kolory, metalizowane)

Dwoiny foliowane (złoto, srebro, patyna)

SKÓRY KOZIE:

Skóry licowe kozie:

– Licowe podszewkowe

– Licowe kryte

– Licowe foliowane

 
 Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u