“Garbarnia Szczakowa” S.A.

Dodaj |

FIRMA

„Garbarnia Szczakowa” S.A. rozpoczęła działalność w 1998 roku. Powstała ona na bazie państwowego przedsiębiorstwa Zakład Garbarski Szczakowa. Dzięki przeprowadzeniu niezbędnych zmian w infrastrukturze przemysłowej oraz szybkiej modernizacji parku maszynowego nasz zakład należy obecnie do grona najlepszych w branży. Dalekosiężna polityka inwestycyjna przyczyniła się do rozwoju „Garbarni Szczakowa” i zajęcia przez nią miejsca wśród liderów w Polsce.

Najważniejszymi wartościami była dla nas zawsze dbałość o człowieka i pełny profesjonalizm wobec klienta. Wiemy, że bez potencjału ludzkiego nie bylibyśmy dzisiaj tak silni. Jesteśmy otwarci na kontakty handlowe z innymi producentami skór i firmami chemicznymi zarówno jeśli chodzi o najnowsze technologie jak i sprawy związane z marketingiem i zarządzaniem. Mamy szerokie kontakty z garbarniami, producentami maszyn i firmami chemicznymi we Włoszech. Dzięki temu zawsze proponujemy towar najwyższej jakości, wykonany jak najbardziej ekologicznie a jednocześnie najmodniejszy. Dbamy także o ochronę środowiska, staramy się aby proces technologiczny był zgodny z restrykcyjnymi normami UE i by nie zanieczyszczał najbliższego terenu.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu zaangażowaniu, dużym potencjale produkcyjnym i technologicznym zakładu, współpraca między nami i Państwem będzie się owocnie rozwijać. Nasze doświadczenia i technologia pozwalają na wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania z Państwa strony.

 

OFERTA

Nasze produkty to przede wszystkim skóry i dwoiny bydlęce z przeznaczeniem na obuwie męskie, damskie i dziecięce. Posiadamy także w naszej ofercie skóry przeznaczone na obuwie wojskowe oraz skóry galanteryjne. Skóry nasze oferujemy w wielu grubościach, wykończeniach i kolorach w zależności od życzeń naszych Klientów. Oferujemy produkty wytworzone w oparciu o wyselekcjonowany surowiec, dobrą i sprawdzoną technologię oraz wysokiego standardu produkty chemiczne uznanych firm polskich i zagranicznych wytwarzających środki pomocnicze dla garbarstwa, co decyduje o uzyskaniu wysokiej jakości produktu finalnego. Stale dbamy o to by podążać za najnowszymi trendami w modzie, odwiedzamy regularnie targi we Włoszech i innych krajach. Stale wprowadzamy do swojej produkcji nowe, modne skóry zgodne z aktualnie preferowanymi wzorami. Garbarnia posiada własne zaplecze rozwojowe gdzie prowadzone są prace nad nowymi produktami oraz laboratorium fizykochemiczne testujące każdą partię skóry.

Katalog skór

Wet blue

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u