Gas-Electronic – systemy detekcji gazów

Dodaj |

O nas

Firma GAS-ELECTRONIC powstała w lutym 1991 roku. Od początku swego działania specjalizuje się w projektowaniu, dostawach i montażach systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych. Odbiorcami są zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej. Systemy detekcji gazów naszej produkcji działają w kilkuset obiektach przemysłowych i komunalnych w całej Polsce.

Każdy system detekcji gazów staramy się dostosować w maksymalnym stopniu do potrzeb użytkownika, w każdy system wkładamy całą naszą wiedzę i zdobyte przez lata doświadczenia. W ramach kompleksowej usługi realizujemy montaż urządzeń wraz z okablowaniem, przeszkolenie załogi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dynamiczny rozwój przemysłu i budownictwa w Polsce powoduje, że powstaje zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w dziedzinie detekcji gazów, dlatego prowadzimy ciągłe udoskonalenia produkowanych urządzeń i wprowadzamy nowe konstrukcje aby nadążyć, a nawet wyprzedzić oczekiwania naszych klientów.

System Detekcji Gazów Toksycznych i Wybuchowych został poddany ocenie w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Warszawie. W wystawionej opinii (NC/45/562/93) potwierdzono przydatność urządzeń w ochronie zdrowia i życia pracowników.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u