“Gazmech” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Dodaj |

  • O Firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp.z o.o. zostało założone w 2002 roku. Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dynamicznego rozwoju osiągniętego dzięki zrealizowanym projektom inwestycyjnym polegającym m.in. na wykonaniu sieci gazowych, instalacji elektrycznych oraz C.O. i sieci wodno-kanalizacyjnych.

W naszej Spółce zatrudnienie znaleźli doświadczeni pracownicy, którzy od wielu lat pracowali w branży elektrycznej i gazowniczej.

Przyjęliśmy, iż kryterium wyznaczającym istnienie GAZMECH jest spełnianie oczekiwań Klientów. W tym celu wdrażamy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2008. Dzięki temu będziemy mogli ustalić i zagwarantować zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów.

Z przyjemnością informujemy, że PPHU GAZMECH Sp. z o.o. otrzymała certyfikat programu Rzetelna Firma prowadzonego przez KRD S.A. Certyfikat ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i rzetelności oraz podkreśla przejrzystość prowadzonej przez nas działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Produkty i usługi                                                                                                                

– Instalacje gazowe, gazociągi – wodociągi

– Kanalizacje sanitarne – Instalacje C.O., grzejniki

– Rurociągi przemysłowe – wykonywanie, remont

– Budowa kotłowni

– Instalacje ciepłej i zimnej wody

– Elektroinstalatorstwo – linie elektryczne

– Instalacje elektryczne, urządzenia

– Prace budowlane

Godziny otwarcia

Pn. – Pt.: 7:00-15:00


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u