“Geo-Trans” Ochenkowska Teresa

Dodaj |

FIRMA

Największym atutem naszej firmy jest gwarancja profesjonalizmu działania i dokładność a także sprawna i szybka realizacja powierzonych nam zleceń. Świadczymy usługi transportowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy indywidualnie podejście do każdego klienta, rzetelność oraz niezawodność. Specjalizujemy się w przewozach ładunków ponadnormatywnych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowców z wieloletnim doświadczeniem i bezwypadkową jazdą.

OFERTA

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działalność naszej firmy i zaprosić do współpracy, która z pewnością przyniesie Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy od 1998 roku, oferującą wszelkiego rodzaju usługi transportowe na terenie całego kraju. Dysponujemy taborem od 7 do 54 ton.

W każde zlecone zadanie wkładamy maksimum zaangażowania, dzięki czemu szybko, sprawnie i solidnie wykonujemy powierzone nam zadania.

Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowości dostaw oraz największej jakości wykonanie każdego zlecenia.

Doświadczenie kierowców, których zatrudniamy jest poparte wieloletnim stażem i odpowiednimi kwalifikacjami, ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami dzięki czemu mamy informacje o dokładnym położeniu transportu.

Oferujemy kompleksową obsługę przewozów z załadunkiem i rozładunkiem.

Świadczymy usługi:

– Przewóz maszyn budowlanych

– Przewóz maszyn drogowych

– transport ciężki

– transport nie normatywny

– Kontenerów

– ładunki specjalne

– transport ponadgabarytowy

– Elementy konstrukcji


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u