“Gerster” Sp. z o.o.

Dodaj |

O nas

Firma Gustav Gerster obchodziła w roku 2007 125-tą rocznice założenia. Założona w roku 1882 firma przeżyła na własnym przykładzie wiele wzlotów i upadków niemieckiej historii. Mimo wszelkich zawirowań na rynku funkcjonuje dzisiaj jednak na solidnych i zdrowych zasadach.

Firma powstała jako niewielki zakład włókienniczy, a z biegiem czasu rozwinęła sie w jeden z największych zakładów tego typu w Niemczech.

W latach 50-siątych firma rozpoczęła produkcję taśm do firan. Obecnie produkuje rocznie 40 milionów metrów tego asortymentu.

Przed około 25-ciu laty rozpoczęto produkcję firan. Szerokość asortymentu pozwala na zaspokojenie absolutnie wszelkich potrzeb związanych z dekoracją okien, począwszy od tkanin tkanych poprzez drukowane i haftowane, firany z metrażu czy też gotowe od razu do powieszenia, jak również szeroki asortyment taśm do firan i ogromną paletę pasmanteryjną i rożnego rodzaju dodatków.

350 pracowników w siedzibie głównej firmy w Niemczech, a od roku 1995 także w zakładzie w Polsce produkuje wysokiej jakości artykuły.

Zapaszamy do zapoznania się z naszym internetowym katalogiem :

http://www.gerster.com/pl/online-katalog/halter-quasten-katalog

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u