GFLean Paweł Grobelny

Dodaj |

O firmie

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorstw w zakresie redukcji kosztów funkcjonowania, poprawy swojej pozycji konkurencyjnej i poszukiwania stabilnego miejsca na rynku powstała firma GFLean.

GFLean oferuje warsztaty związane z ciągłym doskonaleniem, oparte o filozofię Lean Manufacturing. Każde warsztaty zamknięte dopasowujemy do charakterystyki zakładu. Nasze warsztaty są realizowane na zamówienie we wskazanej przez Państwa lokalizacji i terminie. Zapewniamy wszelkie pomoce potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia warsztatów.

Bazując na Państwa obszarze pilotażowym oferujemy pomoc we wdrożeniu narzędzi Lean Manufacturing takich jak: 5S, TPM, SMED, KAIZEN, VSM, MUDA.
Oferujemy długoterminowe konsultacje mające na celu kompleksowe wdrożenie filozofii Lean Manufacturing od podstaw, aż do stworzenia autonomicznego programu ciągłego doskonalenia.
Dla firm chcących posiadać wewnętrznych trenerów – koordynatorów ciągłego doskonalenia przygotowaliśmy program pozwalający nabyć wiedzę i niezbędne materiały potrzebne do samodzielnego prowadzenia warsztatów i projektów związanych z ciągłym doskonaleniem.

 

Oferta

Dziś, aby być konkurencyjnym na rynku wiele organizacji rozpoczęło działania doskonalące w oparciu o bardziej lub mniej znane metody czy narzędzia osiągając przy tym różne wyniki.

Często rozwiązania stosowane w firmach azjatyckich mają się ni jak do europejskiej rzeczywistości, co przy nieumiejętnym ich wdrażaniu może doprowadzić do klęski.

Obecnie każda firma poszukuje czynników sukcesu niejednokrotnie stając przed pytaniem: „jak postępować, aby skutecznie wdrożyć udoskonalenia w moim przedsiębiorstwie?”

Chcielibyśmy, aby nasze warsztaty wskazał kierunek doskonalenia w Państwa przedsiębiorstwie.

Chcemy dostarczać Państwu oraz Państwa pracownikom metody oraz narzędzia ciągłego doskonalenia.

Podczas prac nad tematyką warsztatów szczególną uwagę zwróciliśmy na chęć dzielenia się z Państwem naszymi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem i dlatego zapraszamy Państwa do uczestnictwa w proponowanych warsztatach.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u