Gierzkiewicz

Dodaj |

Dołącz do grona konsultantów Oriflame i już dzisiaj zacznij swoją drogę ku niezależności finansowej, elastycznym godzinom pracy i pracy na własnych zasadach. Oriflame to powszechnie rozpoznawalna marka szwedzkich kosmetyków, zajmująca się również sprzedażą produktów Wellness, które pozytywnie oddziaływają na stan zdrowia.

Zostanie konsultantką Oriflame jest niezwykle proste i wymaga jedynie uzupełnienia krótkiego kwestionariusza, który pozwala na założenie konta w Klubie Oriflame. Już od momentu założenia konta konsultantka Oriflame może cieszyć się dostępem do wysokiej jakości kosmetyków i produktów szwedzkiej marki. Niższe ceny, atrakcyjne promocje i bonusy to jedynie część zalet współpracy z marką. Konsultant Oriflame oprócz możliwości nabywania produktów ze zniżką może również zająć się budowaniem własnej sieci sprzedaży.

– zapraszamy do dołączenia do ich zespołu i wspólnego budowania mocnej sieci sprzedaży. Kolejne poziomy sprzedażowe i rozbudowanie własnej grupy pozwala na osiągnięcie finansowej niezależności – spróbuj swoich sił!


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u