Goliat Janusz Polaszek Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Goliat – Janusz Polaszek Sp. z o.o. jest uznanym producentem dekoracji bożonarodzeniowych. Jesteśmy na rynku od 1989 roku. W ubiegłym roku w maju firma nasza obchodziła 20-lecie istnienia. Produkujemy głównie wysokiej jakości sztuczne drzewka bożonarodzeniowe, girlandy, łańcuchy na choinki i inne dekoracje w różnych rozmiarach i kolorach. Kładziemy nacisk przede wszystkim na wysoką jakość naszych produktów, jak również optymalną produkcję i minimalizowanie kosztów. Dlatego też możemy się pochwalić produktami o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Współpracujemy z wieloma klientami w Polsce i zagranicą. Firma GOLIAT uczestniczyła w wielu targach na całym świecie: Lubliana, Moskwa, Frankfurt, Poznań, Budapeszt, Monachium i San Paulo. W Poznaniu zdobyliśmy Złoty Medal.

Goliat – Janusz Polaszek Sp. z o.o. jest również jednym z największych importerów sztucznych kwiatów, artykułów dekoracyjnych i ceramiki. W ofercie mamy również meble i obrazy. Zarówno produkcję naszą jak i importowane towary charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienie w krótkim czasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Pile, oraz sklepu internetowego.

 

Sklep Internetowy

W internetowym sklepie Goliat czeka na Ciebie mnóstwo artykułów na każdą okazję! Znajdziesz tu drzewka i ozdoby świąteczne, kwiaty sztuczne w najbogatszym wyborze, świece i świeczniki, najmodniejsze wazony, obrusy,serwetki i serwetniki, lalki, figurki i fontanny, meble, obrazy, zegary, unikatowe komplety pościeli i wiele innych pięknych przedmiotów na święta i na co dzień, do salonu, do sypialni, holu i kuchni.

Dzięki nim każde święto, uroczystość rodzinna, czy pora roku będzie wyjątkowa!
Koniecznie odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą. Zarejestruj się – to nic nie kosztuje. Zarejestrowani użytkownicy, w bardzo przystępnych cenach mogą dokonać zakupów

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u