“GRA-LECH” Export-Import Grażyna Jarząb

Dodaj |

O firmie

Nasza firma zajmuje się produkcją namiotów szybkiego montażu, namiotów handlowych, namiotów ogrodowych stołów handlowych i parasoli.

Namioty handlowe firmy Gra-Lech to gwarancja jakości, solidności i precyzji wykonania. To także gwarancja zadowolenia klienta, gdyż Gra-Lech to firma z tradycjami. Istniejemy na rynku od 1994 roku. O popularności naszych produktów świadczą namioty handlowe, stoły i parasole Gra-Lech spotykane na wielu targowiskach i imprezach w całej Polsce i Europie.

Nasze produkty mają zastosowanie w handlu, cateringu, na różnego rodzaju imprezach plenerowych, a także służą rekreacji w zaciszu domowego ogródka.

Na indywidualne życzenie wykonujemy nadruki na namiotach. Stanowią one doskonałą reklamę Twojej firmy.

Oferujemy namioty handlowe i orgodowe w wielu kolorach i rozmiarach, każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie idealne rozwiązanie dla sowich potrzeb.

 

Oferta

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie produkcji namiotów handlowych.

Gwarantujemy profesjonalny poziom obsługi, terminowość, oraz wysoką jakość produktów.

Specjalizacją naszej firmy jest zarówno produkcja namiotów handlowych szybkiego montażu, jak również: namiotów handlowych

składanych z rurek, stołów handlowych, altan ogrodowych, parasoli handlowych i ogrodowych.

Istniejemy na rynku od 1994 roku. O popularności naszych produktów świadczą namioty handlowe, stoły i parasole Gra-Lech® spotykane na wielu targowiskach i imprezach w całej Polsce i Europie.

Nasze produkty mają zastosowanie w handlu, cateringu, na różnego rodzaju imprezach plenerowych, a także służą rekreacji w zaciszu domowego ogródka.

Na indywidualne życzenie wykonujemy nadruki na namiotach. Stanowią one doskonałą reklamę Państwa firmy.

 

Oferujemy:

Namioty handlowe

Namioty handlowe produkowane przez naszą firmę są trwałe i mają mają solidną konstrukcję.

Namioty handlowe dostępne są w wielu wymiarach i szerokiej palecie kolorów.

Plandeka namiotu jest wykonana z tkaniny poliestrowej, podwójnie impregnowanej. Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość wstawienia okien w bocznych ściankach oraz drzwi.

Namioty ogrodowe

Stelaże namiotów ogrodowych są wykonane z rury o średnicy 25 mm ze stali galwanizowanej. Pokrycie namiotów ogrodowych dostępne jest w różnych kolorach. Produkty wykonane są bez użycia elementów plastikowych.

Produkowane przez naszą firmę namioty ogrodowe pasują idealnie do kazdego ogrodu. Produkowane przez naszą firmę namioty sa trwałe i wytrzymałe – będą służyć przez wiele lat.

Namioty szybkiego montażu typu TUREK

Namioty szybkiego montażu, inaczej namioty ekspresowe mają szerokie zastosowanie w wielu branżach:

 – handlu,

– cateringu,

– przy pracach budowlano-remontowych,

– imprezach plenerowych,

– i wielu innych.

Stoły handlowe

Nasza firma produkuje stoły handlowe, które dzięki wysokiej staranności wykonania oraz dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości przy procesie produkcji są idealnym rozwiązaniem dla handlarzy, którzy cenią sobie niezawodność, trwałość oraz funkcjonalność naszych stołów handlowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez naszą firme stoły handlowe służyły naszym klientom jak najdłużej, ponieważ wiemy że nasi klienci cenią sobie jakość wykonania, niezawodność i pewność że produkowane przez firmę Gra Lech stoły handlowe nigdy nie zawiodą ich zaufania.

 

 Parasole

Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości parasoli, posiadamy w swojej ofercie:

 – parasole handlowe

 – parasole ogrodowe

 – parasole reklamowe

 

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów nasze parasole są trwałe i służą naszym klientom wiele lat.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u