Grafe Polska Sp. Z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Kto pragnie sukcesu, potrzebuje odwagi.

W duchu przedsiębiorczości w 1991 roku powstało w Jenie/Turyngia przedsiębiorstwo rodzinne GRAFE ,które zatrudnia dziś ponad 200 pracowników i eksportuje do ponad 30 krajów. Czterech braci: Matthias, Clemens, Christian i Michael Grafe, doprowadziło przedsiębiorstwo na czołową pozycję wśród niemieckich producentów koncentratów barwiących..

Klienci stają się partnerami.

Przedsiębiorstwo GRAFE jest partnerem przemysłu przetwórczego tworzyw sztucznych. Są to m.in. przedsiębiorstwa przemysłu optycznego, zabawkarskiego, techniki medycznej i przemysłu samochodowego. Nasi partnerzy OEM ufają naszej jakości potwierdzonej certyfikatem ISO w produkcji i usługach. W grupie GRAFE codziennie na nowo określamy nasze działania, tak by rpzwiazywać problemy klientów.

 

OFERTA

Surowce i materiały pomocnicze do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Działalność grupy GRAFE jest prowadzona w samodzielnych działach produkcyjnych. GRAFE Color Batch GmbH zajmuje się optyczną modyfikacją tworzyw sztucznych. GRAFE Additiv Batch GmbH specjalizuje się w modyfikacji fizycznych właściwości tworzyw sztucznych. GRAFE Polymer Technik GmbH wytwarza w formie mieszanek przewodzące tworzywa sztuczne. Dostępne są następujące koncentraty barwiące i tworzywa barwione w masie:

– koncentraty barwiące

– koncentraty dodatków wspomagających przetwarzanie,

– proszkowe mieszanki pigmentowe,

– tworzywa przewodzące,

– tworzywa do zastosowań optycznych,

– tworzywa do zgrzewania laserowego,

– tworzywa barwione w masie i uszlachetniane dodatkami.

Z przyjemności udzielamy naszym Klientom indywidualnych porad!

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u