Grafit-I Hurtownia art. biurowych, szkolnych, i pirotechnicznych.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Firma rodzinna Grafit-I pojawiła się na mapie gospodarczej województwa świętokrzyskiego w październiku 2001 roku. Pierwszą dziesiątkę mamy już za sobą! Wzbogaceni o doświadczenie z minionych lat, z bagażem planów oraz marzeń wyruszyliśmy w podróż po kolejne 10 lat sukcesu! Jako firma rodzinna dokładamy wszelkich starań aby atmosferę domowego ogniska przenieść na grunt biznesu. Przyjazny klimat, sprzyjający relacjom biznesowym oraz bezpośredni kontakt z klientem stwarzają ramy dla efektywnego poznania Państwa oczekiwań i potrzeb.

Jakość oraz solidność to priorytety w działaniu całej hurtowni. Na nasz sukces składa się wiele czynników a wśród nich przede wszystkim profesjonalna załoga, której członkowie zawsze służą radą a także są w ciągłej gotowości aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej gamie dostępnych produktów staramy się zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dla nas ważny jest każdy klient: każda cegiełka jest niezwykle cenna w budowaniu piramidy sukcesu!

W trosce o wysoki poziom komfortu oraz wygody naszych klientów, od 2008 roku prowadzimy naszą działalność w kompleksowo wyposażonym, klimatyzowanym budynku. Wierzymy, że zmiana ta zapewni Państwu najwyższy komfort w podejmowaniu decyzji zakupowych oraz zachęci do częstszego odwiedzania naszej firmy. Państwa zadowolenie oraz chęć do dalszej współpracy traktujemy jako najrzetelniejszy miernik sukcesu całej firmy.

     

Oferta naszego przedsiębiorstwa to obecnie ponad 3500 artykułów i jest stale powiększana.

ARTYKUŁY PAPIERNICZE (zeszyty, bruliony, bloki rysunkowe i techniczne, papier kancelaryjny, kserograficzny, komputerowy, rolki do kas i faksów, koperty, kalki kopiujące, druki akcydensowe, bloki papierowe)

ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE (długopisy, pióra, ołówki, cienkopisy, zakreślacze, markery, foliopisy)

ARTYKUŁY SZKOLNE (przybory do pisania, malowania, modelowania, liczenia, zeszyty, notatniki, bloki, segregatory, teczki, torby, piórniki, plecaki, worki, dyplomy, statuetki, medale, podziękowania)

ARTYKUŁY PLASTYCZNE (farby, plasteliny, modeliny, kredki, pisaki, pędzelki, artykuły pomocnicze do pisania, szkicowania, kreślenia, gumki, temperówki, korektory)

ARTYKUŁY DO ORGANIZACJI DOKUMENTÓW (obwoluty, koszulki do dokumentów, segregatory, pudła archiwizacyjne, dziurkacze, zszywacze, skoroszyty, teczki, szuflady na dokumenty)

ARTYKUŁY BIUROWE (galanteria biurowa, materiały eksploatacyjne, nośniki danych i akcesoria komputerowe, przybory do pisania i artykuły kreślarskie, nożyczki, kleje, pojemniki na przybory do pisania)

URZĄDZENIA BIUROWE (niszczarki, obcinarki, bindownice, laminatory, rzutniki, projektory, tablice magnetyczne, flipcharty)

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE (tusze, tonery, taśmy)

ARTYKUŁY OKOLICZNOŚCIOWE (zaproszenia ślubne, ozdoby na samochód, kieliszki i ozdoby na tort, balony, zaproszenia na chrzest i komunie, albumy, podziękowania dla rodziców, kartki okolicznościowe, materiały dekoracyjne na przyjęcia)

ARTYKUŁY HIGIENICZNE (chemia gospodarcza, dozowniki, pojemniki na ręczniki i papier toaletowy, materiały do mycia i czyszczenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, rękawice robocze, ręczniki papierowe, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, mydła)

FAJERWERKI I SZTUCZNE OGNIE (petardy kuliste i kołowe, petardy świszczące, wyrzutnie gwiazdek, wszelkie odmiany wulkanów, flary, sztuczne ognie)

ZABAWKI (edukacyjne, kreatywne, interaktywne, puzzle, klocki, gry)


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u