GRUAS.PL Spółka Jawna

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O Firmie
  • Sprzedaż

Firma nasza świadczy usługi żurawiami samojezdnymi szosowymi oraz szosowo-terenowymi.

Posiadany przez nas sprzęt pozwala na obsługę zarówno małych przedsięwzięć takich jak ustawianie kontenerów, baraków, załadunek i rozładunek maszyn, itp. jak i dużych inwestycji związanych z budową hal, rurociągów, montaż wież, itd.

Wykorzystywane urządzenia znajdują się w stanie technicznym pozwalającym na bezproblemową i bezawaryjną obsługę naszych klientów, znajdują się pod stałym nadzorem profesjonalnych konserwatorów i oczywiście posiadają ważne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Obsługujący je operatorzy to wykwalifikowana kadra stale podnosząca swoje umiejętności w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa pracy.

Przy rozliczeniach z klientem stosujemy zasadę cen umownych w zależności od charakteru wykonywanego zlecenia.

Usługi nasze świadczymy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów oraz rynku zajmujemy się również handlem żurawiami oraz innym sprzętem budowlanym, samochodami ciężarowymi oraz specjalistycznymi.

Dzięki bardzo dobrej znajomości branży jak i szerokim kontaktom z wiodącymi firmami w kraju jak i za granicą, jesteśmy w stanie spełnić niemalże wszystkie oczekiwania klienta, który poszukuje konkretnej maszyny. Oferujemy pełną obsługę całej transakcji, począwszy od znalezienia sprzętu, poprzez sfinansowanie ze środków własnych jego zakupu (importu), uzyskanie niezbędnych do jego pracy w Polsce pozwoleń, po pomoc w załatwieniu ew. kredytu lub leasingu na jego zakup.


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u