Guz Technika Piekarnicza Sp. zo.o.

Dodaj |

  • O FIRMIE

Szanowni Klienci !

Na wstępie chcielibyśmy Państwu podziękować za odwiedzenie naszych stron internetowych oraz zapewnić, że strony te będą przez nas stale uaktualniane. Mamy nadzieję, że znajdziecie w nich Państwo wiele informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń piekarniczych i cukierniczych, a także będą miłą formą spędzania czasu wolnego.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani działalnością oraz ofertą firmy GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA Sp z o.o., chcielibyśmy krótko przedstawić historię firmy z Siemianowic Śląskich.

Początki firmy GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA sięgają 1992 r. Jej założycielem i właścicielem jest Waldemar Guz. Na początku funkcjonowania firmy działalność ukierunkowana była głównie na sprzedaż pieców, maszyn i urządzeń po regeneracji. Dostęp do sprzętu używanego renomowanych firm, umożliwił modernizację wielu zakładom piekarniczym i cukierniczym, których nie stać było na zakup nowych urządzeń. Należy również zwrócić uwagę na to, że sprzęt używany poddawany renowacji przez firmę GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA nie odbiegał jeżeli chodzi o funkcjonalność od urządzeń nowych.

W tej chwili oferta naszej firmy obejmuje zarówno urządzenia nowe jak i używane.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm:

Eberhardt Backereitechnik- Niemcy,
Hein Backofenbau Luxemburg,
Ciberpan – Hiszpania,
Hobart- Niemcy,
Bertuetti- Włochy
Sinmag Europe- Belgia
Lillnord – Dania
Delta – Niemcy

Zadania, które stawiamy przed sobą to przede wszystkim świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Fachowy personel przekazuje więc potencjalnym nabywcom jak najwięcej informacji. Sprzęt oferowany przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy i przepisy bhp oraz sanitarne. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedaż połączona jest z dostawą do klienta, montażem, uruchomieniem i próbnym rozruchem. Przy większych projektach, jak na przykład linie technologiczne, technolodzy pomagają tę produkcję wdrożyć. Firma GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA Sp. z o.o. posiada także małą piekarnię w Chorzowie, w której każdy zainteresowany klient może zobaczyć, jak pracują oferowane przez firmę urządzenia.

W nawiązaniu do krótkiej charakterystyki firmy chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Siemianowicach Śląskich przy ul. Budryka 4 oraz do korzystania z naszych stron internetowych.

NASZE MONTAŻE – kliknij

TARGI I WYSTAWY – kliknij


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u