Harp Dachy W. Sikora, R. Piekarz

Dodaj |

WITAMY

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1999 roku. Od pierwszego dnia byliśmy mocno związani z pokryciami dachowymi. Z roku na rok nasza oferta ulegała rozbudowie, tak aby w maksymalnym stopniu dostosować ją do potrzeb wymagających klientów. W tej chwili proponujemy pełną gamę materiałów budowlanych od ceramiki po materiały wykończeniowe. Jesteśmy składem fabrycznym firmy ROBEN oraz dystrybutorem produktów takich firm jak CREATON, FAKRO, RUUKKI, PLANNJA, WAYNE DALTON, WIENERBERGER, LEIER. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy usługowe oraz odbiorców hurtowych.

Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Węgrzcach (gm. Zielonki) przy trasie E7. Tutaj znajduje się klimatyzowane biuro handlowe, ekspozycje zewnętrzne, hala magazynowa oraz plac magazynowy. Natomiast plac magazynowy o pow. 3000 m kw. zlokalizowany jest w Batowicach przy ul. Powstańców. Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym, którym dostarczamy towar na miejsce budowy.

W działalności naszej firmy przykładamy szczególną wagę do fachowości, rzetelności, terminowości oraz solidności. Budując wizerunek firmy w oparciu o te cechy zyskujemy coraz większe zaufanie naszych klientów – zarówno dostawców jak i odbiorców. Dowodem tego zaufania niech będzie wyróżnienie jakie w roku 2011 otrzymaliśmy z rąk Prezesa Zarządu FAKRO Pana Ryszarda Florka – “NIEZAWODNY PARTNER W BIZNESIE”.

 

 

OFERTA

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują materiałów budowlanych wysokiej jakości za rozsądną cenę. Dysponujemy materiałami na każdy etap budowy:

Materiały ścienne – bloczki fundamentowe, ceramika budowlana

Materiały sypkie – cement, wapno, piasek, żwir

Wyroby hutnicze – stal zbrojeniowa

Materiały izolacyjne – wełny, styropiany

Systemy kominowe

Materiały elewacyjne -tynki

Chemia budowlana – silikony, pianki, kleje

Systemy gipsowo-kartonowe – płyty gipsowe, profile

Akcesoria dachowe – łaty, spinki, uszczelki itd.

Membrany dachowe

Systemy rynnowe – stalowe i PCV

Okna dachowe i schody strychowe

Pokrycia dachowe – blachy, dachówki ceramiczne i cementowe

OFERTA – kliknij

 

CENNIK

Ceny oferowanych przez naszą firmę towarów bazują na cennikach fabrycznych poszczególnych producentów. Każde zamówienie i każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie, dlatego też ceny są u nas negocjowane. Na globalną wartość każdego zamówienia wpływa szereg czynników m.in. ilość zamawianego towaru, rodzaj zamawianego towaru, forma dostawy/odbioru, odległość dostawy, forma płatności itd. Zawsze staramy się osiągnąć kompromis i tak wyważyć wszystkie czynniki, aby zaoferowana cena była jak najbardziej atrakcyjna. Oprócz dobrych cen oferujemy sprawną obsługę, bezpłatne kosztorysowanie, transport, serwis gwarancyjny i elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb naszych Klientów.

CENNIK – kliknij

 

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy z nami:

– Składy budowlane,

– Klientów indywidualnych,

– Firmy inwestycyjne i usługowe.

– Firmy budowlane i dekarskie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych i małych inwestycji. Zaopatrujemy w materiały budowlane składy oraz klientów indywidualnych. Dostarczamy towar dla odbiorców w różnych regionach Polski południowej. Dla każdego klienta naszej firmy gotowi jesteśmy zagwarantować:

– Szeroki wybór materiałów budowlanych,

– Profesjonalne doradztwo techniczne i praktyczne ze strony doradców technicznych producentów.

– Pomoc w kosztorysowaniu.

– Terminowe dostawy materiałów budowlanych.

– Konkurencyjne ceny.

– Wygodne formy płatności.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące współpracy, prosimy o kontakt z nami e-mail: biuro@harpdachy.pl

 

 Od trzech lat wspieramy młodych piłkarzy HUTNIKA Kraków rocznik 1999 oraz pomagamy w organizacji turniejów piłkarskich w ramach “Memoriału im. Michała Bobera i Michała Jeziora.”

 

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u