“Heatmasters” Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta

Firma Heatmasters Sp z o.o. z siedzibą w Sosnowcu założona w 1995 roku, należy do fińskiej grupy

„HEATMASTERS GROUP” skupiającej firmy specjalizujące się w obróbce cieplnej metali zlokalizowane w siedmiu krajach i zarządzane przez Lahden Lämpökäsittely Oy z Finlandii.

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z kraju, jak i zagranicy.

Obsługujemy klientów z wielu gałęzi przemysłu takich jak:

-przemysł wydobywczy i naftowy

-przemysł energetyczny

-przemysł motoryzacyjny

-przemysł morski

-przemysł maszynowy

-branżę budowlaną i konstrukcyjną

Wykonujemy obróbki cieplne w piecach stacjonarnych o maksymalnych wymiarach wewnętrznych do 20m dł oraz 5,2mb szer, i 4,6 mb wys a także przewoźnych ( wyżarzanie, normalizacja, przesycanie). Szczegółowe dane w zakładce Wyposażenie Techniczne

W naszym parku maszynowym posiadamy też urządzenia przewoźne o mocy 40kW każde, za pośrednictwem których możliwe jest wykonanie usługi u klienta. Urządzenia te przystosowane są do zasilania z typowego gniazda 63A, 400V.

Dzieki naszemu zaawansowanemu systemowi sterowania urządzeniami HM Riegel oraz przy użyciu komputera działającego w systemie Windows możliwe jest monitorowanie i rejestracja wszystkich parametrów podczas wykonywania procesu obróbki cieplnej. Jako nieliczni na życzenie klienta dajemy możliwość kontroli procesu przy użyciu systemu GSM

Obróbkę cieplną metali wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami, na podstawie instrukcji i procedur otrzymanych od klienta oraz zgodnie z naszym Systemem Jakości.

Naszym motto w codziennych działaniach jest: spełnienie oczekiwań naszych klientów, ze zwróceniem szczególnej uwagi na jakość, terminowość i elastyczność.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u